Ще одна веб-камера

Розвиток сторінки не може відбутись без тих, для кого вона і створена - відвідувачів. Ми, учасники цього проекту, потребуємо Вашої підтримки та допомоги. Давайте створювати сторінку про своє місто разом.
Аватар користувача
leha_leha
Сенсай
Сенсай
Повідомлень: 1092
З нами з: 28 грудня 2006, 09:55
Звідки: St.-Petersburg
Контактна інформація:

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення leha_leha » 24 січня 2013, 13:56

Нивапрос. Напишите враинаты перевода денег. В следующем месяце думаю смогу.

Аватар користувача
Guirera
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 463
З нами з: 7 липня 2005, 13:41
Контактна інформація:

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення Guirera » 24 січня 2013, 14:06

Чапi)) сказали, я тут . 100 років тут не писала. З надійних тільки моя сусідка. Але для початку треба поговорити з нею чи погодиться. Якщо це ще актуально спробую з нею поговорити ввечері.
P.S.І що саме, від цих надійних людей, мені просити, тільки місце на балконі?

Un.Known

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення Un.Known » 24 січня 2013, 14:12

От прийде гАд і все розкаже.

П.С. Ти чо в блозі все повитирала?

Аватар користувача
Guirera
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 463
З нами з: 7 липня 2005, 13:41
Контактна інформація:

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення Guirera » 24 січня 2013, 20:04

Un.Known писав:
П.С. Ти чо в блозі все повитирала?
:) Та якось найшло на мене ....хотiла трохи змiнити. Тепер часу брак)

tonyst

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення tonyst » 24 січня 2013, 21:08

leha_leha писав:Нивапрос. Напишите враинаты перевода денег. В следующем месяце думаю смогу.

Всеж таки було б ліпше як би був відкритий якийсь банковий рахунок а хоч би на чиєсь імя .Тоді всі мали б можливість -час до часу докинути до загальноі каси хто 10-20-~$і був би завше резерв на "мелкіє расходи" .А діаспора у нас велика -всеж таки пів міста виіхало .......Не думаю що хтось буде вимагати звіту за кожний цент -люди ітак підняли цю справу на голому інтузіазмі. Як мене вчили колись-- добре зроблена робота -повинна бути добре оплачена а робота зроблена -всі ми іі бачимо Так що любі друзі витягайте з під матрасів -зшкарпеток зелені папірщі і шліть на "благоє дело"...
А з відправкою грошей -памятаю на першу камеру було багато проблем -ні який банк не міг на той адрес нічого зробити -аж через якусь там кнопку на сайті через купу питань я всеж відправив.потім довго мою кредит карту тестували..Взагалі я вважаю що всі хто захоче відправити -найдуть можливість це зробити --я напевно це зровлю через рідню...

Аватар користувача
leha_leha
Сенсай
Сенсай
Повідомлень: 1092
З нами з: 28 грудня 2006, 09:55
Звідки: St.-Petersburg
Контактна інформація:

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення leha_leha » 24 січня 2013, 23:57

Как вариант - пей пэлом, по моему очень удобно. Правда не знаю можно ли в Стрыю или Львове как-то вывести деньги

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення гАдміністратор » 25 січня 2013, 09:30

leha_leha писав:Как вариант - пей пэлом, по моему очень удобно. Правда не знаю можно ли в Стрыю или Львове как-то вывести деньги
Свого часу, через PayPal постраждала людина, яка приймала кошти на свій рахунок. Вклала багато своїх грошей, допомагала з іншими та ще й опинилася з заблокованим рахунком в кінці. :(

Відповісти