Ще одна веб-камера

Розвиток сторінки не може відбутись без тих, для кого вона і створена - відвідувачів. Ми, учасники цього проекту, потребуємо Вашої підтримки та допомоги. Давайте створювати сторінку про своє місто разом.
Відповісти
В.П.

Ще одна веб-камера

Повідомлення В.П. » 23 січня 2013, 09:00

Ну добре,наприклад я куплю класну дорогу камеру,або дам гроші,питання???хт о її вмонтує???ічи вмонтують саме її???

Відкрийте спеціальний рахунок, щоб можна було переказати ці пожертви.Я думаю, що мене і інші підтримають.

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення гАдміністратор » 23 січня 2013, 09:19

Доброго дня.

Як ми вже казали раніше — не було б ні сайту ні існуючої камери, якби це не робилося відповідальними людьми.

Щодо рахунку — на жаль ми не є ні підприємством ні організацією щоб відкривати рахунок чи офіс. ;)

Попереднього разу, на камеру дали гроші усі охочі (яких, до речі, було зовсім не багато).

Усі хочуть ще одну камеру, але ніхто не хоче справді допомогти в цьому.

Для камери потрібно:

1) гроші
2) місце
3) інтернет

2 і 3 є сенс шукати лише тоді, коли буде п. 1.

Щоб були гроші треба щоб небайдужі люди склалися своїми коштами.

Найреальніше — знайти надійну людину, якій довіряють, яку добре знають і яка б могла прийняти гроші і ніхто не переживав що вони будуть використані за призначенням.

Нагадаю, що перший раз гроші зібрали на диво швидко і ні в кого таких проблем не виникало. ;)

Але перед тим як починати треба переконатися що зібрати всі кошти буде реально, щоб потім не прийшлося повертати гроші людям назад.

Загальна вартість камери, в залежності від її якотсі становить 200-700 $ . Її встановлення налаштування та інтернет ще 50-100, але якщо пощастить то встановлять задурно, як допомогу.

Потім буде питання місця розташування. Площа Незалежності — чудовий варіант. Треба надійних, порядних людей з навколишніх будинків.

Пропоную тим, хто вважає що може здати гроші — відписуватися анонімно тут, з орієнтовною сумою.

Гість

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення Гість » 23 січня 2013, 14:47

я б міг допомогти... на жаль 50 грн, не подумайте, що жлоб - просто з грошима проблема :(

Un.Known

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення Un.Known » 23 січня 2013, 16:58

Що ж, можливо це будуть тих 50 гривень, котрих нам буде бракувати. )

Я дам 500 на початок.

Аватар користувача
leha_leha
Сенсай
Сенсай
Повідомлень: 1092
З нами з: 28 грудня 2006, 09:55
Звідки: St.-Petersburg
Контактна інформація:

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення leha_leha » 24 січня 2013, 09:58

Я в доле, тоже пиццот. А куда давать? :roll:

tonyst

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення tonyst » 24 січня 2013, 11:49

Якщо вир1шиться це питання позитивно - то можете розраховувати на мо1 100$ . А взагал1 то мо1 люб1 Стрияни як1 зараз за парканом - признайтесь сам1 соб1 що у нас ф1нансова можлив1сть б1льша чим у них на Укра1н1- так що маем можлив1сть проявити себе в хорош1й справ1...

Un.Known

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення Un.Known » 24 січня 2013, 12:27

Тобто, нижньої планки 200 доларів ми досягли?

Може, варто визначитись з камерою - з можливостями, потребами?

Альоша, ти б сказав Чапі про цю тему, хай вона подумає, хто в неї з надійних людей в тій багатоповерхівці.

Відповісти