Ще одна веб-камера

Розвиток сторінки не може відбутись без тих, для кого вона і створена - відвідувачів. Ми, учасники цього проекту, потребуємо Вашої підтримки та допомоги. Давайте створювати сторінку про своє місто разом.
Одесса

Re: Ще одна веб-камера

Повідомлення Одесса » 5 червня 2013, 13:42

Ув. Администратор ! Лично у меня сложилось мнение о Вас,как о компетентном в этом вопросе человеке, способном организовать установку камеры или камер в Стрию. И если Вы не против , то я выскажу общее мнение( я надеюсь) и попросить Вас наконец- то сдвинуть это благородное дело с места и не откладывать на завтра. А для всех нас просьба: помочь материально. И так что необходимо: 1) открыть счет в банке 2) купить камеру или две 3) выбрать место( а) установки 4) подключить интернет... Друзья! Думаю если мы перечислим по +\-50-100 гривен не обеднеем , а это только сплотит нас еще больше. Для тех кто работает или живет за кордоном просьба попросить родственников в Украине чтобы перевели на счет гривну, чтобы не открывать валютный счет. А после с ними сочтетесь. Вообщем вроде пока все. Может я что- нибудь не так предложил то заранее извините , по правьте меня, предложите ваше мнение... Дружище Администратор ждем Вашего решения. Спасибо

гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор

Повідомлення гАдміністратор » 5 червня 2013, 13:45

Одесса писав:И так что необходимо: 1) открыть счет в банке 2) купить камеру или две 3) выбрать место( а) установки 4) подключить интернет...

Дружище Администратор ждем Вашего решения. Спасибо
надійні люди, що підключать інтернет та встановлять камеру, думаю, знайдуться.

Але, починати треба саме з:
3) выбрать место установки
А вже потім збирати гроші. Якщо немає місця, немає сенсу купувати камеру.

Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon_RU76 » 8 липня 2013, 20:05

Да и нужно ещё каждый месяц абоненскую оплату интернета оплачивать.

TiM

Повідомлення TiM » 11 липня 2013, 11:00

Всім прив...іт,я би хотів висловити свою думку з приводу встановлення веб камери я радий за ініціативу тому що коли я хочу подивитись на своє рідне місто,яка погода на той момент я захожу саме на веб камеру,мені здається що місце для камери це марсель якщо я не помиляюсь з назвою колишня (зірочка)і мені здається що там мав би бути інтернет,такий заклад з такою назвою і без інтернету)))))і на мою думку потрібно написати на TV LAN можливо керівник би погодився для надання послуг интернету для веб камери.а по поводу грошей потрібно відповідальну особу і на її імя відправляти кошти переводом Money Gram,Western Union,можливо шось не так написав або висловив свою думку вибачайте

Un.Known

Повідомлення Un.Known » 12 липня 2013, 22:10

гАдміністратор писав:То що, з місцем "глухо"?..
В половині серпня в Стрию буде Guirerа, пообіцяла поговорити з колишніми сусідами...

Андрій

Потрібно встановити

Повідомлення Андрій » 1 січня 2014, 02:22

Доброго дня всім, хто читатиме це повідомлення.
Я погоджуюсь із тим, що камеру (зауважую, на мою думку, якої однієї достатньо)потрібно встановити на місті, вже запропонованому раніше, а саме біля 3-х будителів, з виглядом в сторону міської лікарні.

Відповісти