Воєнний аеродром "Стрий"

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: Воєнний аеродром "Стрий"

Повідомлення Dimon_RU76 » 17 березня 2014, 08:13

Ну так что с аэродромом то?


Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk

Роман

Re: Воєнний аеродром

Повідомлення Роман » 29 листопада 2014, 23:14

Нема там ніякого підземного аеродрому хіба що шахти і ті затоплені короче запущені,все розікрали падли нажились буржуї таку махіну угробили!

Дімон

Re: Воєнний аеродром

Повідомлення Дімон » 27 травня 2016, 10:58

Я нещодавно був на цьому аеродромі.Там ще залишилось декілька взлітних смуг,які я об'їздив на мотоциклі.Всі смуги,які зализшилися дуже швидко розбивають і вивозять геть.Там спокійно можна приземлити Боінг.Доречі на цьому аеродромі колись приземлялась "Мрія"ан-225.

Гість

Re: Воєнний аеродром

Повідомлення Гість » 28 травня 2016, 13:39

... Власне ЗЛІТНО-ПОСАДКОВА смуга на Стрийськім аеродромі - одна . Припускаю , що в минулі часи мала існувати паралельно так звана грунтова полоса для зльоту і посадки . котра вимагала постійного обслуговування ( викошування трави , трамбування ) , але зараз про неї нема що й говорити .
Решта бетонних покриттів - магістральна та інші рульожні доріжки ( вибачте за "суржик" , не хочу перекласти якось кострубато ...)
Картинка досить чітко проглядається в Гугл Планета Земля .
Що стосується імовірної посадки ... бачите , верхній шар смуги серйозно понищений , зі щілин подекуди не те, що трава , кущі а то й деревця проросли ...Якщо , наприклад , при посадочній швидкості біля 200 км/год колеса літака доторкнуться до такої поверхні , є шанс , що частина з них "роззуються" ... кому кому , а Боінгу це не сподобається ...
Плюс повна відсутність будь-якої інфраструктури ( окрім хіба що кавалка залізничних шляхів ...
Кілька років тому на аеродромі працювала техніка . котра довбала доріжки і покриття біля ангарів і переробляла його на т.зв. вторинний щебінь ... Цього року , на початку травня такої діяльності я не помітив . Чув ( з неперевірених джерел ) , що по факту розкрадання бетону заведена кримінальна справа , але оце і все , що мені відомо ...
Я вже колись писав , що на двох з аеродромів , де мені довелося служити ( Кедайняй в Литві та Кунмадараш в Угорщині ) місцеві влади влаштовують ... називайте , як хочете - фести , змагання ...( фото теж є в Гугл панета земля ...) для любителів швидкої їзди на авто та байках ... Може , тоді люди трохи вихлюпують адреналін і не влаштовують небезпечних шоу на дорогах загального користування ...Плюс якісь кошти в місцеві бюджети ...
sta viator

Аватар користувача
sta viator
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 383
З нами з: 2 березня 2011, 14:24

Re: Воєнний аеродром

Повідомлення sta viator » 8 червня 2016, 21:21

... Будова , що почалася недавно біля виставкового залу ( колишній музей Леніна ) ... Так виглядають аеродромні плити ... ;)
Вкладення
07 . 06 . 2016 . Стрий-Львів 019.jpg

Відповісти