Стрийський секонд-хенд

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Re: Стрийський секонд-хенд

Повідомлення Dimon_RU76 » 18 жовтня 2010, 18:05

Dimon_RU76 писав: а ты меня оскорбил обозвал олигархом а ещё Небожителі
не стыдно а?
Нове явище в сцчасній історії — люди ображаються за те що їх назвали олігархом.:) Вибачте, не мав на меті образити Вас.[/quote]
Прощаю і давай бильше без зауважень і образ

Ольчик

Повідомлення Ольчик » 18 жовтня 2010, 18:16

Сором і неповага в першу чергу вам!!!Хто ви такий,щоб судити і соромити інших людей???!!!Хай вам буде соромно за нашу країну,що не може забезпечити людям нормального життя,а також якості!!!Це не "унижение",а необхідність!!!
ЦЕ ПОПЕРШЕ!!!
ПОДРУГЕ:
Мені потрібна оптова гуртівня,тому вже з цього можна зробити висновок,що я не одній собі буду одяг купувати....Я вважаю,що краще доносити за невідомо ким якісний,модний і дешевий одяг,який буде носитись ще довго і нудно, ніж купити одну кофтинку за 200-300грн. і після першої стірки викинути її на сміття!!!Якщо вам ваші доходи дозволяють купляти такі речі,то вперед,а іншим це не по кишені!!!Так що тримайте свої емоції при собі і не судіть інших за те,що вони не страдають марнотрацтвом,а розумно і ощадливо використовують свої важко зароблені гроші!!!

Ольчик

Повідомлення Ольчик » 18 жовтня 2010, 18:26

Ви не висловлювали суто свою думку,а засуджували всіх тих,хто користується цими речами.А я вважаю,що такого робити не можна-це справа індивідуальна для кожної людини,а ви говорите,що наш народ не поважає себе і т.п. ...Це по вашому не приниженяя??? А щодо мене-хай вас це питання не хвилює.Як я вже сказала це індивідуальна справа!

Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon_RU76 » 18 жовтня 2010, 18:36

досить, вистачить продовжувати цю розмову все одно всі залишeться при своiх думках :?

Ольчик

Повідомлення Ольчик » 18 жовтня 2010, 18:41

В цьому я з вами погоджуюсь.Звичайно,що кожен залишеться при своїй думці,але можливо в майбутньому ви перш ніж когось принижувати і соромити добре подумаєте чи маєте на це право.

Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon_RU76 » 18 жовтня 2010, 18:57

Ольчик писав:В цьому я з вами погоджуюсь.Звичайно,що кожен залишеться при своїй думці,але можливо в майбутньому ви перш ніж когось принижувати і соромити добре подумаєте чи маєте на це право.
Під завелася то

Ольчик

Повідомлення Ольчик » 18 жовтня 2010, 19:10

Dimon_RU76

Під завелася то

Я вибачаюсь,але якою ви мовою спілкуєтесь???Де вас так грамотно писати навчили???І що ви мали на увазі??? :D

Відповісти