Хто буде мером Стрия ?

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Вася1974

Re: ніхто буде мером Стрия ?

Повідомлення Вася1974 » 16 жовтня 2015, 15:24

А ось і карпінський відзначився((( Зображення

Андрюха

Re: Хто буде мером Стрия ?

Повідомлення Андрюха » 16 жовтня 2015, 15:26

anchar писав:Добре б було, якщо РЕГІОНАЛ. Всі ,вже переседіли в тому кріслі, а от з біло-блакитних ще не було, а значить ніхто не знає, чи добре чи зле від цього.
Бо від оранжево-червоно-біло-зелених толку ніякого. :ftf:
Хворий чи що! таких дебілів як ти розстріляти не мало!

Гість

Повідомлення Гість » 16 жовтня 2015, 19:27

Я не помиляюся , що пан Карпінський на сьогодні - депутат Львівської обл. ради ... Якщо так , то прошу перерахувати його діяння для Стрия ,якще бездіяння - то хто не давав , а потому братися за обговорення обіцянок ...sta-viator :ua:

xyz

Повідомлення xyz » 20 жовтня 2015, 07:56

Мені "сподобався" плакат Карпінського де він показує футбольний стадіон і щось там за спорт пише.

Дивлюся на будову біля 10-ї школи, на місці майданчика, і згадую цей плакат....

Гість

Повідомлення Гість » 20 жовтня 2015, 12:28

Звернімося до Гугл Планета Земля . На мапі Стрия видно , що фактично 10 школа позбулася лише давно вже занедбаного саду-городу , а теперішнє футбольне поле на місці майданчика колишньої метеостанції нічим не гірше від попереднього .
Але я б не хотів сперечатися на цю тему . Мене зацікавило інше . Досить часто доводиться читати , що від парку Шевченка вкрали 5 ( ! ) гектарів ... Зайдімо в ті ж карти Гугл ... 5 гектарів - це прямокутник 500 х 100 м або 250 х 200 ...Хто знає , з котрого боку парку щез аж такий кавалок , прошу поділитися інформацією . Дякую . sta viator

Іванишин

Re: ніхто буде мером Стрия ?

Повідомлення Іванишин » 6 березня 2016, 13:30

Вася1974 писав:А ось і карпінський відзначився(((

Ха! Та вони слеш від бекслешу не відрізнять. Ось гляньте на нову "вивіску" :ftf:
http://s020.radikal.ru/i706/1603/fa/43e4cb4b34fa.jpg

Оленка Вітрів

Повідомлення Оленка Вітрів » 6 березня 2016, 13:33

Стрий, вул. Коссака
Сьогодні з немовлям приїхала в продуктовий магазин. На вхідних дверях висить ось таке оголошення - з собаками і з дитячими колясками вхід заборонений.
Зображення
Тобто у власників магазину мами з колясками прирівнюються тепер до собаки? Скоти!

Відповісти