Хто буде мером Стрия ?

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Хто буде мером Стрия ?

Повідомлення anchar » 22 лютого 2010, 10:41

В розмові промайнули три людини, що пруться до "кормушки". Карпінський, Дмитришин, Коваль.
За Дмитришина як кажуть,всім технікумом будуть голосувати, та й навіть ті що вже не навчаються, в тому "концлагері" з своїми внутрішніми порядками, тому що він їм там не потрібен, незнають як від нього позбутися.
За Коваля, начальника штабу програвшої Юльки у Стрию, обіцяє що збудує у місті басейн, як я розумію в місті таких коштів немає, примусово-добровільно збиратиме з підприємців, та й простих мешканців Стрия.
За Карпінського, може й так ,людина розумна ,підприємець з зв*язками, відкрив велике "діло" за рахунок...простих людей,що роблять за копійки, й при тому стоять на біржі праці.
Навіть і не знаю кого ще на місце "тата" поставлять, може праву руку мера - Васьковича, чи головного по Стрию від партії регіонів, меблевіста Шарабура.

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: Хто буде мером Стрия ?

Повідомлення Фіст » 22 лютого 2010, 11:09

Карпінський і без того має Шрамов’ята, чи вже пересварились? :)
Зображення

Думка

Re: Хто буде мером Стрия ?

Повідомлення Думка » 22 лютого 2010, 18:19

А я особисто за того хто ,буде утримувати хоча б зимою дорогу в задовільному стані, при Дмитришині на новому світі, зранку снігоочисники "моталися", а при Шрамику вулиця Грушевського чистюсінька...там навіть тротуари чистять так само,як перед міськрадою.
Я живу в районі Косака, хто ж живе тут ? за яке прізвище поставити галочку і кожного ранку ходити прибраною вулицею чи подвірям, а зимою - очищеною дорогою.
З мером вітатися за руку - потім тиждень не мити )

Ghost

Re: Хто буде мером Стрия ?

Повідомлення Ghost » 7 березня 2010, 20:44

Це точно! В нас голосують за територіальною ознакою. Новий Світ - за Дмитришина, Грушевського і мікрорайон - в основному, за Шрамов"ята. Не знаю, хто з них ліпший...
Особисто мені вулиця з канадськими дубами подобалася більше, ніж вилизана з новими тротуарами, але взагалі без рослинності, як зараз :(

Гість

Re: Хто буде мером Стрия ?

Повідомлення Гість » 28 березня 2010, 00:56

Я думаю, що "регіонал" переможе.

Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Хто буде мером Стрия ?

Повідомлення anchar » 28 березня 2010, 07:19

Добре б було, якщо РЕГІОНАЛ. Всі ,вже переседіли в тому кріслі, а от з біло-блакитних ще не було, а значить ніхто не знає, чи добре чи зле від цього.
Бо від оранжево-червоно-біло-зелених толку ніякого. :ftf:

новий

Re: Хто буде мером Стрия ?

Повідомлення новий » 15 травня 2010, 08:08

Потрібно зовсім нову людину, а не Шрамік або Дмитришин

Відповісти