О. Павло

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Ігор

Re: О. Павло

Повідомлення Ігор » 26 червня 2010, 13:48

ненавидіти - це відчуття. Я не маю ніякого відчуття до Сеньківа, я спостерігаю,а потім зроблю висновки :D

А ви продовжуйте себе хвалити :D ,та не забувайте,що найкраща похвала від людей .

Володимир

Повідомлення Володимир » 26 червня 2010, 19:45

Ігор писав:ненавидіти - це відчуття. Я не маю ніякого відчуття до Сеньківа, я спостерігаю,а потім зроблю висновки :D

А ви продовжуйте себе хвалити :D ,та не забувайте,що найкраща похвала від людей .

Ці висновки, на жаль, хибні...
А щодо другого абзацу вашого допису, знайдіть у моєму дописі бодай слово, яким я хвалив себе... Якщо Ви не помітили то я говорив про Преосвященного Владику Тараса Сеньківа,ОМ, Апостольського Адміністратора ad nutum Sanctae Sedis Стрийської єпархії.

Володимир

Повідомлення Володимир » 28 червня 2010, 18:11

С.І.Х! Щойно мав честь бути присутнім на молебні до Христа Чоловіколюбця.Багато роздумував. Лейтмотивом думок був цей форум. Цими думками хочу поділитися.
Перш за все хочу ПОПРОСИТИ ВИБАЧЕННЯ. В першій черзі в Господа. За те, що перебуваючи на цьому форумі від 20 березня цього року, витратив стільки часу надаремно... По-друге перед усіма, кого на сторінках цього форуму образив. Боровся бо за правду. Надіюся з часом навіть найзапекліші мої опоненти на сторінках цього форуму прийдуть до розуміння того, що навіть найблагородніша мета не може виправдати погані засоби... ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ в усіх, кого образив своїми дописами. Воднораз всім тим хто ображав мене (шестьорка, дурень, "нарцисичний монологіст...) не ображаюсяні на кого. Воднораз закликаю всіх активних дописувачів припинити сюди писати, щоб покінчити з цим форумом і забути його як страшний сон. Бо з трибуни висловлення думок і болів він перетворився на трибуну для опубліковування компромату і обливання брудом. А це не метод боротьби за правду...

pavlo

Повідомлення pavlo » 30 червня 2010, 15:01

гарно пише Володимир, та чи щиро..?

Володимир

Повідомлення Володимир » 1 липня 2010, 19:21

Запевняю Вас у щирості своїх слів! :)

мед

Повідомлення мед » 1 липня 2010, 21:55

Володимир писав:С.І.Х! Боровся бо за правду. Надіюся з часом навіть найзапекліші мої опоненти на сторінках цього форуму прийдуть до розуміння того, що навіть найблагородніша мета не може виправдати погані засоби...

Слава Ісусу Христу! Слава навіки Богу Святому!
Думаю,не годиться скорочувати Боже Ім"я, навіть в інеті.

Чому "боролись"? Невже розчарувались у своїй "правді"? Така бо ваша "правда"...

Найзапекліші... опоненти... що виписуєте... Я ж вам казала,що ставлюсь до вас спокійно (ніяк).

Про які погані засоби пишете? Я пишаюсь тим,що парафіяни відстоюють честь священиків (Худа і Пошивака) достойно і згідно всіх прав людини, чого не скажеш про Т. Сеньківа,в.о. владики. Не примушуйте мене писати про його погані засоби .

Ще раз повторюю------ людина, яка не вміє вирішувати конфлікти, а лише створює їх, не повинна займати такий чин.

Володимир

Повідомлення Володимир » 2 липня 2010, 08:54

мед писав:
Володимир писав:С.І.Х! Боровся бо за правду. Надіюся з часом навіть найзапекліші мої опоненти на сторінках цього форуму прийдуть до розуміння того, що навіть найблагородніша мета не може виправдати погані засоби...

Слава Ісусу Христу! Слава навіки Богу Святому!
Думаю,не годиться скорочувати Боже Ім"я, навіть в інеті.

Чому "боролись"? Невже розчарувались у своїй "правді"? Така бо ваша "правда"...

Найзапекліші... опоненти... що виписуєте... Я ж вам казала,що ставлюсь до вас спокійно (ніяк).

Про які погані засоби пишете? Я пишаюсь тим,що парафіяни відстоюють честь священиків (Худа і Пошивака) достойно і згідно всіх прав людини, чого не скажеш про Т. Сеньківа,в.о. владики. Не примушуйте мене писати про його погані засоби .

Ще раз повторюю------ людина, яка не вміє вирішувати конфлікти, а лише створює їх, не повинна займати такий чин.
Слава Ісусу Христу! Спробую дати певні пояснення.
Щодо першого абзацу - суто богословські. Пилат написав над хрестом Ісуса. "Ісус Назарянин Цар Юдейський"(Ів.19,19). Невже є страшним гріхом коли на всіх теперішніх зображеннях хреста пишуть І.Н.Ц.І.? А як бути з назвами свят, поданими в молитвослові (Преображення Г.Н.І.Х, Вознесіння Г.Н.І.Х.)..? А як щодо традиційного привітання, яке колись було дуже поширене на Волині, і яке описує в "Лісовій пісні" Леся Українка: "Магайбі"( ПОмагай Біг)... Невже всі ці люди (в т.ч. і оо. Василіяни) такі страшні грішники?.. Зрештою покажіть мені в якому катихизмі написано, що коректним є відповідь "Слава навіки Богу Святому". Те, що Бог святий є самозрозумілим, тому відповідь на християнський привіт(згідно катехизмової частини)- Слава Навіки Богу!
Щодо того чому "боровся", бо намагався покінчити з чим форумом, переставши на нього писати, і закликавши до цього всіх... В правді не розчарувався і ніколи не розчаруюся. Як радив мені гість - відстоюю свою праву думку з миром у серці!
Щодо "найзапекліших опонентів", жодним чином не хотів Вас образити. Просто хотів показати протилежність поглядів...
Щодо поганих засобів. Я кілька разів переглядав відео візитації владикою вашої парафії від 09.05.10р.Б. Хіба нормально закривати двері перел архиєреєм? Не знаю хто це був, але істеричний голос якоїсь жіночки, який істерично кричав "Який Ви владика", "Ви прийшли як загарбник" давно напрацював на серйозну церковну кару...
Я ще раз закликаю Вас, припиніть! Єпископ, переводячи священика на іншу парафію не грішить... Ви ж ображаючи єпископа, закриваючи перед ним двері, обливаючи його брудом, збираючи на нього компромат не просто грішите, але чините злочин. Владика казав Вам, а я повторю, що Він сам до Стрия не прийшов... Його вибрав Господь, а призначив Синод єпископів УГКЦ на чолі з Патріярхом, це рішення потвердив Папа. Він же потвердив рішення
про призначення кир Тараса Апостольським Адміністратором(тобто передав владиці повноту влади у єпархії).
Тому закликаю Вас: припиніть непотрібні речі, заспокойтеся, дайте нарешті о. Андрію Бінасу можливість приступити до виконання його обов"язків. А головне перестаньте порочити і ображати кир Тараса, людину, на яку через архиєрейське рукоположення зійшла благодать Духа Святого. Нічого доброго це обливання брудом Вам не принесе. Я вже казав, що як єпископат і духовенство, так і прості вірні поважають Його і люблять. Я сам був свідком,як у будень після Літургії до Нього підійшла молода жіночка з малою дитиною і, попросивши благословення запевнила в свої повазі і підтримці. Підходять і старші люди. Дякують. За е, що Він так мудро і розважливо здійсняє духовний провід. Говорю про це, бо особисто це все бачив і чув!
Молюсь і молитимусь за мир і спокій у Вашій парафії і Ваших серцях! Слава Ісусу Христу!

Відповісти