О. Павло

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Ivanko

Re: О. Павло

Повідомлення Ivanko » 30 січня 2011, 01:49

Мені вистачило терпцю перечитати усі 59 сторінок Ваших суперечок. От писали, Ви, писали, ображали одне одного , шукали якісь рішення даної проблеми... І що? До чого досперечалися? А віз і досі там. І о.Павло досі в Сулятичах править. Люди добрі, а чи варто це все було---стільки бруду вилити одне на одного, на служителів церкви? Стільки часу потрачено на вияснення очевидних речей. Риба гниє з голови, тому і очищення в нашій країні також треба починати з верхівки. Для того, щоб ми досягли чогось кращого, треба тотально міняти систему правління державою, погляд на правління церквою, систему світобачення народу... а це процес не одного дня. Так що побажаймо одне одному терпіння, натхнення і Божого благословення.

Православний католик

Повідомлення Православний католик » 4 лютого 2011, 20:43

Бажаю всім терпіння. натхнення і божого благословення!!!

павло

Повідомлення павло » 16 лютого 2011, 08:51

Ivanko писав:Мені вистачило терпцю перечитати усі 59 сторінок Ваших суперечок. От писали, Ви, писали, ображали одне одного , шукали якісь рішення даної проблеми... І що? До чого досперечалися? А віз і досі там. І о.Павло досі в Сулятичах править. Люди добрі, а чи варто це все було---стільки бруду вилити одне на одного, на служителів церкви? Стільки часу потрачено на вияснення очевидних речей. Риба гниє з голови, тому і очищення в нашій країні також треба починати з верхівки. Для того, щоб ми досягли чогось кращого, треба тотально міняти систему правління державою, погляд на правління церквою, систему світобачення народу... а це процес не одного дня. Так що побажаймо одне одному терпіння, натхнення і Божого благословення.
вам "вистачило терпцю"? а іншим його вистачило щоб рівно рік назад в будь-яку погоду стояти біля каплички, щоб довести до "церковної верхівки" думку парафіян, до якої вони не те щоб прислухатися, а навіть вислухати не хотіли! скільки ж було злості, нерозуміння, навіть ненависті... і це керівники Стрийської єпархії, і з них ми повинні брати приклад?!? :o "Для того, щоб ми досягли чогось кращого, треба тотально міняти систему правління державою, погляд на правління церквою, систему світобачення народу..." ці люди спробували. Звичайно Ви (і не лише Ви)зараз можете сказати:" а я так і знав" знаєте, говорити - не мішки кидати! навіть для того щоб пройти надовшу дорогу, треба зробити перший крок. А ви його зробили?

Православний католик

Повідомлення Православний католик » 18 лютого 2011, 19:05

А я думаю, що вони стояли через гординю. Не вислухали їх... Мало кого коли хто не вислуховував... Наша влада (політична) віками нас не слухає, і що? Кажете, що отримали згіршення через поведінку керівників єпархії. Я скажу так, що коли дивитися на поведінку чи та духовенства, чи то керівників церкви можна не то, що згіршитися, а взагалі стати атеїстом... Тому єдиний метод боротьби - МОЛИТВА і добре християнське життя!!!

Fuji

Повідомлення Fuji » 19 лютого 2011, 15:46

Православний католик писав: Наша влада (політична) віками нас не слухає, і що?
Тобто ви вважаєте що різниці між тими і цими бандитами немає і це нормально? :)

Православний католик

Повідомлення Православний католик » 19 лютого 2011, 20:09

Я вважаю, що хто хоче щось робити - шукає засобів, а хто не хоче - шукає причини. Найлегше свою гріховність і зіпсуття "прикрити" гріховністю духовенства. Мовляв "як вони такі, то яким маю бути Я?". ТИ маєш бути праведним незважаючи ні на що, а в дорозі доброго християнського життя дивитися не на духовенство, а на Ісуса, і приклад брати не з них, а з НЬОГО... От і все.
А поведінкою духовенства не варто згіршуватися...
Повторюся, що грішні й недосконалів священики і єпископи - не привід для того, щоб народ "махнув рукою" на духовне життя. Уподібнюватися треба не поганому, а доброму...

Лавло

Повідомлення Лавло » 21 лютого 2011, 07:53

Православний католик писав:Я вважаю, що хто хоче щось робити - шукає засобів, а хто не хоче - шукає причини...
таке враження, що Ви сам і з собою розмовляєте, і при цьому самі собі суперечите... :)

Відповісти