О. Павло

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
pavlo

Re: О. Павло

Повідомлення pavlo » 2 липня 2010, 17:10

Володимир, багато тексту. Не будь таким зомбованим людьми від яких Ти залежиш! Зверни увагу скільки людей не згідні з рішенням владики. Невже їх думка нікого не хвилює?!? (в першу чергу о. Сеньківа) :? Величезна Повага людям які не побоялись висловити свою незгоду з патріархатичним свавіллям!!!

Володимир

Re: О. Павло

Повідомлення Володимир » 2 липня 2010, 18:43

Ви прекрасно знається, що тут розходиться не про "визнання думки", але про непослух і бунт проти єпископа, що карається ККСЦ. Цим людям треба висловлювати не повагу, але співчуття... Бо як я вже казав, через цей бунт вони чітко демонструють відпад від церкви, а також від моральних цінностей. Щойно сьогодні переглядав візитацію 09.05.10. р.Б. Вжахнувся. Такі слова не можна говорити на адресу жодної людини, а ці люди говорили таке свому архіпастирю... Тому я б так не спішив, і детально б розібрався, хто зомбований...
А те, що я маю щиру повагу і синівську любов до людини, яку щиро прагну наслідувати на шляху до священства не дає нікому права говорити, що я є кимось зомбований!

мед

Re: О. Павло

Повідомлення мед » 2 липня 2010, 20:51

Володимир писав: а я повторю, що Він сам до Стрия не прийшов... Його вибрав Господь, а призначив Синод єпископів УГКЦ на чолі з Патріярхом, це рішення потвердив Папа. Він же потвердив рішення
про призначення кир Тараса Апостольським Адміністратором(тобто передав владиці повноту влади у єпархії).

Підходять і старші люди. Дякують. За е, що Він так мудро і розважливо здійсняє духовний провід. Говорю про це, бо особисто це все бачив і чув!
Ну ,значить, не справляється з таким призначенням.Самі розумієте,рішення -- це одне, виконання обов"зків -- це друге...

Кожна жаба хвалить своє болото-- ото вам відповідь на другий абзац ;)

pavlo

Re: О. Павло

Повідомлення pavlo » 2 липня 2010, 23:48

Володя, спи! Не розумієш, не говори. Не створюй собі ідола в особі теперішнього владики.

Володимир

Re: О. Павло

Повідомлення Володимир » 3 липня 2010, 01:47

Дякую за пораду! Мабуть я не буду з неї користати, і не спатиму... А щодо ідола, процитую владику Тараса: "Священик за престолом не повинен заступати людям Бога". А дві людини, серед них одна на ім'я Павло:-). Саме так і робила... Тому не варто звинувачувати когось у власних гріхах і вадах!

pavlo

Re: О. Павло

Повідомлення pavlo » 3 липня 2010, 16:30

Володю, о.Сеньків призначений для служіння кому?

Володимир

Re: О. Павло

Повідомлення Володимир » 3 липня 2010, 19:08

Призначений для служіння БОГОВІ і для проводу вірних і духовенства.

Відповісти