З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення Dimon_RU76 » 15 березня 2014, 15:16

Все правильно сказано, тебе ніхто не примушує і ти не змушуй у нас демократична країна.

Оленка

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення Оленка » 15 березня 2014, 16:28

Dimon_RU76 писав:Все правильно сказано, тебе ніхто не примушує і ти не змушуй у нас демократична країна.
Дімон, ви ж не в Україні. Чи це ви РФ назвали демократичною?

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення Dimon_RU76 » 16 березня 2014, 09:21

та причому тут те що я перебуваю не в Україні, я також переживаю за свою батьківщину, як і ви, сподіваюся, розмова йде про людей, які святкують або не святкують 8 березня в Україні або інші свята і про демократію яка сподіваюся є в Україні. ;) :ua:

Стриянка

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення Стриянка » 16 березня 2014, 11:44

Мені надзвичайно гидко було читати все що тут пишуть типові бандерівці!!!!!Вже таке свято,як 8 березня мені здається немає породжувати подібні дискусії!!!Це саме безобідне свято в світі!!І будь-які аргументи звучать просто безглуздо!!!ну давайте відмінемо зразу і новий рік, і перший дзвоник ,а будемо святкувати тільки день народження степана бандери, і буде нам велике щастя. А на рахунок 23 лютого ви б зараз вже позакривали б свої органи мовотворення,так як в світлі останніх подій це звучить просто неймовірно цинічно.....І взагалі читаючи стрийський форум зовсім не дивуюся людям, які не мають бажання жити з вами в одній країні

Аватар користувача
Dimon_RU76
Гуру
Гуру
Повідомлень: 755
З нами з: 29 червня 2010, 20:11
Звідки: Камышин
Контактна інформація:

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення Dimon_RU76 » 16 березня 2014, 13:27

Стриянка писав:Мені надзвичайно гидко було читати все що тут пишуть типові бандерівці!!!!!Вже таке свято,як 8 березня мені здається немає породжувати подібні дискусії!!!Це саме безобідне свято в світі!!І будь-які аргументи звучать просто безглуздо!!!ну давайте відмінемо зразу і новий рік, і перший дзвоник ,а будемо святкувати тільки день народження степана бандери, і буде нам велике щастя. А на рахунок 23 лютого ви б зараз вже позакривали б свої органи мовотворення,так як в світлі останніх подій це звучить просто неймовірно цинічно.....І взагалі читаючи стрийський форум зовсім не дивуюся людям, які не мають бажання жити з вами в одній країні
Це ви кому відповідаєте то шановна?

Аватар користувача
о. Олег
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 540
З нами з: 9 червня 2011, 19:31

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення о. Олег » 17 березня 2014, 17:12

Dimon_RU76 писав:Пане Олег,а яка різниця це святкування свята 20 років тому і сьогодні, тільки не кажіть що тоді когось силою змушували святкувати 8 березня, 23 лютого або новий рік.

Сьогодні діти в садочку чи школі не вітають одні одного, як це було 20 років тому. Це роблять старші тьоті і дяді, що не можуть позбутися совєччини.
Олені не бачу сенсу щось доводити. Ми живемо в різних монастирях-цивілізаціях.

Аватар користувача
о. Олег
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 540
З нами з: 9 червня 2011, 19:31

Re: З міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ шановні жінки!

Повідомлення о. Олег » 17 березня 2014, 17:17

Стриянка писав:Мені надзвичайно гидко було читати все що тут пишуть типові бандерівці!!!!!
А можете поіменно чи "понічно" назвати тих, кого із коментаторів ви тут назвали бандерівцями? Окрім мене, звичайно. ;) А щодо того, що 8 березня саме "бізобідне свято в світі", то таким вважається свято Матері. І цікава річ з цим святом, у країнах, де більше святкують 8 березня, менше святкують День Матері і навпаки. Вам не здається це дивним, хіба це не дає підстав весь цивілізований світ назвати "бандерівцями" :?

Відповісти