Стрийське АТП (потрібна допомога)

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Zim

Re: Стрийське АТП (потрібна допомога)

Повідомлення Zim » 31 березня 2013, 07:18

30.03.2013 року маршрут Стрий - Дрогобич; маршрутка - "Газель", держ номер "ВС 2684 АА", власник Стрийське АТП.
Всі ми обираємо маршрутні перевезення за зручний графік та швидкість, за часту навіть небуває альтернативи у той чи інший часовий проміжок.

Сів у маршрутку на вокзалі м. Стрий, шкода незапитав коли почали набирати людей. Проте маршрутка заповнилась швидко, о 14:30 вільних сидячих місць небуло та коло маршрутки стояло чимало людей до попутніх сіл.
Здавалось шофер побачить ситуацію і поїде, як це роблять інші перевізники та приватні авто, проте водій почав позбирав кошти 14:45, на той час ніде було стати.
Зачекавши поки шофер гарно вмоститься за кермом і збереться з думками (5 хвилин) я запитав про час відправлення. Шофер відповів 15:00 люди почали просити їхати швидше. Я нагадав шоферу, що о 15:04 відправляється електричка (Львів - Трускавець) натомість він хамовито відповів:
- Я НІКОГО НЕ ТРИМАЮ – мовляв всі вільні, і таки один чолов’яга скористався своєю свободою…
Обурення людей спонукало шофера виїхати на маршрут 14:55.
Отже в Дрогобичі біля моста я вийшов з маршрутки о 15:31 (час прибуття електрички 15:43). І звідси питання чи варто терпіти хамство і тисняву за 12 хвилин економії часу?
На мій погляд Стрийське АТП має ретельніше підбирати водіїв та формувати більш зручний графік руху.

xyz

Re: Стрийське АТП (потрібна допомога)

Повідомлення xyz » 10 квітня 2013, 08:25

Раджу Вам знайти 5 хв часу і відправити скаргу, рекомендованим листом. Її повинні зареєструвати і дати Вам письмову відповідь.

Розклад руху затверджений і водії повинні його дотримуватися.

P.S.
Сподіваюсь Ви попросили водія квиток.

маряна

Re: Стрийське АТП (потрібна допомога)

Повідомлення маряна » 22 листопада 2013, 11:04

Доброго дня! Чому маршрутка №16 яка їздить по вулиці Саксаганського,почала їздити між будинками Харкова і Саксаганського.Коли ми зупинили шофера і сказали шо тут не центральна дорога і їздити тут не треба він помахав головою і зробив своє.Тут гуляють батьки з маленькими і більшими дітьми.Тому прохання сказати свому шоферу шо тут не дорога для маршрутки.

Андріан

Re: Стрийське АТП (потрібна допомога)

Повідомлення Андріан » 22 листопада 2013, 16:58

маряна писав:Тому прохання сказати свому шоферу шо тут не дорога для маршрутки.
Ви кому це адресуєте? АТП? А чому тут?

Телефонуйте і викликайте ДАІ а вони хай викликають представників АТП. В автобуса є маршрут. І його недотримання є групим порушенням.

Христина Баран

Re: Стрийське АТП (потрібна допомога)

Повідомлення Христина Баран » 6 липня 2015, 14:37

Добрий день!!!! Я жителька сЗавадів. Хочу поскаржитись на водія який сьогодні мав здійснювати маршрут із с. Голобутів о 12год. а здійснив його 11.40год. Як люди мають добратись до Стрия...Чому у графіку пишуть одну годину а їдуть по іншій???? Люди що телепати- мають вгадувати коли їде маршрутка???Що за бардак???? Як так можна ставитись до людей???Прошу прийняти міри... Я всеодно так це не лишу.... :x :x :x

brus_b

Re: Стрийське АТП (потрібна допомога)

Повідомлення brus_b » 2 лютого 2016, 22:38

СЬОГОДНІ, 02.02.2016 Р. ПРОЧЕКАВ ВІД 20:00 ДО 21:00 МАРШРУТКУ №3 БІЛЯ КАФЕ "ЛЬВІВ'ЯНКА". ПОДЗВОНИВ ДО МЕХАНІКА АТП. ПІСЛЯ ХВИЛИНИ РОЗМОВИ ВІН ВИБИВ І БІЛЬШЕ НЕ ВІДПОВІДАВ. СКАЗАВ, ЩО ЗАРАДИ ОДНОГО АВТОБУС ГНАТИ НЕ БУДЕ. ЯКБИ ВОНИ ЇЗДИЛИ ДОВШЕ, ТО І ПАСАЖИРИ БУЛИ БИ. ХОЧУТЬ ЩОБ ЇМ ПЛАТИЛИ ЗА ПРОЇЗ, ТАК ЗАБЕЗПЕЧТЕ НОРМАЛЬНИМИ АВТОБУСАМИ (ЯКІ РІДШЕ ЛАМАЮТЬСЯ І ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КОМФОРТНІ УМОВИ).

Відповісти