Стрийські маршрутки

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
Стриянин2013

Re: Стрийські маршрутки

Повідомлення Стриянин2013 » 14 березня 2013, 10:03

Доброго здоровя Всім! Звертаюсь до власника автопарку, який виграв тендер на маршрути №3,№5,№6.Будь-ласка дайте на ці маршрути нормальні автобуси,щоб мали "робочі" задні двері.

Гість

Повідомлення Гість » 31 березня 2013, 10:27

Хто знає, що сталося із стрийськими маршрутками? говорять "Орлан" взагалі закривають, це правда чи просто чергові чутки?

стриянин2015

Повідомлення стриянин2015 » 15 березня 2015, 10:50

Зараз по місту працює один перевізник,у якого немає тут конкуренції.Тому і якість надання послуги відповідна.Якщо буде два або три перевізника на маршруті то постійні пасажири своїм вибором зможуть заставити оновити перевізника свій парк автобусів.Поки цього не буде нас і далі будуть возити в обшарпаних маршрутках з одними вхідними дверима.

Un.Known

Повідомлення Un.Known » 23 березня 2015, 16:03

Не обов'язково має бути конкуренція "на виході". Наприклад, в деяких країнах проводиться конкурс, де перевізник вказує кількість машин на маршруті, технічний стан, інтер'єр та екстер'єр, вартість перевезення атд. Недотримання авізованих параметрів - серйозний удар по репутації та конкурентоспроможності. Раз розірвуть контракт - більше замовлень вже не отримає.

Ольга Сафіяник

Повідомлення Ольга Сафіяник » 3 квітня 2015, 20:00

Сьогодні я,зріла жінка(мені 45),прийшла додому плачучи як дитина. Настільки образливою і принизливою була моя "подорож" від "Сільпо"до Помірок.У наш район і раніше маршрутки не дуже нас балували,а зараз - повний жах!!!Автобусів №№ 3,5,6 я не дочекалася, хоч чекала довго. Під'їхала маршрутка на Голобутів.Дочекалася, поки зайшли люди, тоді ледве втиснулася, стоячи на одній нозі.Водій "доконсервовував" ще людей у задні двері, а повертаючись грубо почав кричати до мене, ледь висячої на сходинці, чи я заплатила, що так пхаюся?!Платила я одразу ж, як зайшла, до категорії "зайців" ніколи навіть близько не належала! Тому було дуже неприємно.Водій ще всю дорогу щось бубонів на тих нещасних людей. Коли на Помірках я попросила зупинити, він, обзиваючи мене, сказав , що не зупиниться, що я буду їхати до Нежухова і ,взагалі, на Помірки можна пішки ходити. І НЕ зупинився!!! Поки я через 100-150м після зупинки не почала вже істерично кричати.Після добової зміни на роботі,походу на базар, змучена і змерзла під лайку та образи я вийшла з автобуса зі сльозами на очах і попленталася з "млинцем" у сумці(все,що стало в тисняві маршрутки з покупок) додому...
А тепер без лірики! Чому перевізник, який виграв тендер, не виконує свої зобов'язання?! Не надає потрібну кількість маршруток, не створює хоч мінімально комфортні умови пасажиру!? Хай тоді поступиться іншим, більш відповідальним! Чому такі хами водії?! Доки це все буде? Ще яким чином нас принизять в наступний раз?!

xyz

Повідомлення xyz » 5 квітня 2015, 16:38

Ольга Сафіяник писав:Доки це все буде? Ще яким чином нас принизять в наступний раз?!
Обов’язково писати письмову скаргу! Обов’язково!

Не пам’ятаєте номерів, прізвищ — пишіть час коли це було — нехай самі шукають.

Пишіть перевізнику з вимогою дати письмову відповідь. Напишіть в міську раду. Пишіть копію і в відділ з захисту прав споживачів. Адреси спитайте тут: http://stryi-rada.gov.ua/telephones.htm

Пишіть у ЗМІ, на сайти як цей. Зателеонуйте в ЛАН, в міцеве телебачення. Думаю знімуть сюжет.

Поки будемо мовчати, доти і будемо терпіти!

Левко

Повідомлення Левко » 11 квітня 2015, 19:34

Писання скарг нічого не покращило свого часу. Н і ч о г о !!!!! Тендери не проводяться на законних умовах. Ми писали навіть групові скарги від мешканців однієї місцевості. Нічого не змінилося. Ще гірше їздити стали. На жаль. :(

Відповісти