Школи в Стрию

... і все навколо нього. Обговорення загальних питань життя міста.
вова

Re: Школи в Стрию

Повідомлення вова » 18 травня 2013, 22:30

школа %2 :roll:

Краля

Re: Школи в Стрию

Повідомлення Краля » 19 травня 2013, 10:27

Кожна школа в місті має свої недоліки, ідеально лише там, де нас нема. Те саме можна сказати і про вчителів: в кожній школі є хороші вчителі, особливо в початкових класах, а ще такий не вродився, аби всім догодив.

xyz

Re: Школи в Стрию

Повідомлення xyz » 19 травня 2013, 11:10

Краля писав:в кожній школі є хороші вчителі, особливо в початкових класах
Тому-то і просять підказати хто саме.

qwrt

Re: Школи в Стрию

Повідомлення qwrt » 20 травня 2013, 11:44

Мама писав::))) Ні-і-і , клянусь , я не вона ! Я насправді хресна мама хлопчика з 3-ї школи , його мама - моя сестра . Вже не мають сили в тій школі . А куди перевести дитину , щоб не поміняти шило на мило ? Мені правда треба то знати !Я живу у Львові , і про Стрийські школи не маю в кого спитати .
Тоді вибачюсь :) мир? :))))

Краля

Re: Школи в Стрию

Повідомлення Краля » 21 травня 2013, 19:02

А перед вчителькою, яку, мабуть, і в очі не бачили, вибачитись не хочете?

Тим більше, що, якщо я правильно зрозуміла, питання стосується, хто з вчителів цього року має перший клас? Уляна Данилівна не на тій паралелі працює і в 10-ій школі цього року дуже переповнені перші класи по 30 і більше учнів, тобто місць нема...

Тому обирайте серед вчителів інших шкіл. Писати тут конкретні рекомендації вважаю недоречним, аби ще чиєсь ім'я не було спаплюжене подібними коментаторами...
І зрештою, у кожного своє бачення "хорошого вчителя", невдячна справа радити... Краще зустрітись з людиною особисто, поспілкуватись і зробити вибір самому, чи Вашій дитині буде комфортно навчатись у того чи іншого вчителя.

qwrt

Re: Школи в Стрию

Повідомлення qwrt » 22 травня 2013, 00:17

Ні не хочу, і до чого цей занудний опус? мене вчительки молодших класів в м.Стрию не цікавлять :roll:

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Школи в Стрию

Повідомлення гАдміністратор » 22 травня 2013, 11:29

qwrt писав: мене вчительки молодших класів в м.Стрию не цікавлять :roll:
Тоді, прошу не засмічувати тему.

Відповісти