Сторінка 1 з 2

ЧУПАКАБРА біля Стрия

Додано: 19 травня 2014, 20:05
Новий Світ

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Додано: 4 червня 2014, 11:07
Новий Світ
Біля Гаї Верхні я бачив такі сліди біля болота, де ракетні шахти, тамтого року коли збирав там гриби.

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Додано: 4 червня 2014, 11:11
Новий Світ

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Додано: 4 червня 2014, 11:15
Новий Світ
Чупакабра: польський слід
http://www.ufo-com.net/ufolenta/detail. ... NT_ID=4085

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Додано: 4 червня 2014, 11:28
Новий Світ
Один з страхітливих випадків стався в Підмосков'ї. Жінка із селища, яка побажала залишити невідомими свої дані і дані місця, де вона живе, збиралася їхати до Москви на електричці. Придбавши квиток, вона стояла на ранковій безлюдній станції, чекаючи транспорт. Раптом вона побачила боковим зором, що метрах в 5 в кущах сидить тварина і спостерігає за нею. Жаліслива жінка вирішила погодувати бездомну «собачку» і покликала звіра. Результат шокував постраждалу: за її словами, до неї підбігла не собака, а справжнє чудовисько, схоже на величезну лису щура. Вона накинулася на жінку, але вона встигла відскочити. На щастя, через пару секунд під'їхала електричка, і жінка забігла в неї.

Чому чупакабра нападає на людей? Можливо, від того, що населення тепер добре поінформовано про цей вид нечисті і вживає заходів з убереженію домашньої худоби. А харчуватися звірові чимось треба, тому чупакабра нападає на людей подібно вампірові.

Був навіть смертельний випадок в котеджному селищі, теж підмосковному. У Софрон пропала школярка Ольга Петеркова. Поліція облазила всі околиці. Труп дівчинки знайшовся в лісосмузі. Він був понівечений кігтями і повністю знекровлений. Нещасна на собі відчула, що це таке, коли чупакабра нападає на людей. Версію того, що дівчинка стала жертвою маніяка, відкинули одразу. Агресор явно був не людиною. Тому людям необхідно бути особливо обережними тепер. Адже чупакабра постійно збільшує свою чисельність.
http://xperehod.ru/chupakabra-napadaet-na-lyudej/

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Додано: 4 червня 2014, 23:06
андрій
Чотири роки тому назад ми з друзями віддихали в Карпатах,і одна жінка нам розповідала про це чудовисько,але ми сприйняли це як жарт.Виходить ця чупакабра існує насправді? :?

Re: ЧУПАКАБРА біля Стрия

Додано: 5 червня 2014, 06:20
leha_leha
Чупакабра, она как бандеровец, все о ней говорят, но никто не не видел)

sent from my space shuttle