Пасат сервіс!

Все про авто- мото- вело-...
Крім комерції, звичайно.
Аватар користувача
dom
Старожил
Старожил
Повідомлень: 232
З нами з: 4 липня 2004, 10:38

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення dom » 3 лютого 2008, 23:11

Не знаю як там з сервісом...але ціни в них дійсно "космічні"

Аватар користувача
shumik
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1519
З нами з: 15 червня 2004, 09:22
Звідки: м. Стрий - Lipník nad Bečvou, ČR
Контактна інформація:

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення shumik » 4 лютого 2008, 09:04

Шо правда то правда  ::)
Зображення


Зображення

tamara

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення tamara » 4 лютого 2008, 09:41

Хлопці,а чому не сказати конкретно на яку іномарку, на яку групу запчастин (моторна, ходова, кузовна), на якого виробника в магазині космічні ціни? І дорожче ніж де? Народ,  коли купляєте дешеву іномарку, спочатку проконсультуйтися у фахівців, чи дешева вона в обслуговуванні. Якщо це "німець" старенький, то буде не дуже дорого, бо в основному всі запчастини виробляються в Кітаї. Орігінальні запастини будуть дуже дорогі, незалежно від років випуску машини. Про ціни спеціалізованого сервіса мова взагалі не йде. Якщо ви придбали "японця", то буде дорожче, але зустрічатися будем набагато рідше, бо машини надійні, незважаючи на роки випуска. А якщо ви власник "француза", тот я вам просто співчуваю. У Франції найкращі дороги в Європі і пальне не нашої якості. Ну не витримують вони наші умови експлуатації! А запчастини ДУЖЕ дорогі. Так на яку іномарку, на яку групу запчастин і на якого виробника вам запропонували космічні ціни? А, якщо є потреба, можу дати консультацію. Я в асьці в робочий час 365-984-794. Звертайтеся, чим зможу - поможу

Аватар користувача
dom
Старожил
Старожил
Повідомлень: 232
З нами з: 4 липня 2004, 10:38

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення dom » 4 лютого 2008, 22:32

тормозні колодки до опеля...
наприклад в магазині на болехівській, колодки тої ж самої фірми відсотків на 30 дешевше знайшов...
Востаннє редагувалось 4 лютого 2008, 22:34 користувачем dom, всього редагувалось 1 раз.

Гість

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Гість » 4 лютого 2008, 23:24

tamara писав: ...а чому не сказати конкретно на яку іномарку,...
dom писав: тормозні колодки до опеля...
Класна відповідь. ^-^ Мабудь тому то і ціну загинали, якщо запитання було формульовано таким самим чином.

Аватар користувача
dom
Старожил
Старожил
Повідомлень: 232
З нами з: 4 липня 2004, 10:38

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення dom » 4 лютого 2008, 23:51

volvo писав:
tamara писав: ...а чому не сказати конкретно на яку іномарку,...
dom писав: тормозні колодки до опеля...
Класна відповідь. ^-^ Мабудь тому то і ціну загинали, якщо запитання було формульовано таким самим чином.
Взагалі пані Тамара казала про якихось німців французів та японців....тому опель мені здається більш ніж конкретно

tamara

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення tamara » 5 лютого 2008, 09:32

Dom, якось скупенько відповідаєш. По одній запчастині зробити висновок про роботу цілого магазина..... Несерьйозно. У нас багато клієнтів, які дякують за роботу, за оперативність і за НИЗЬКІ ціни. Якщо товар ми привозимо під замовлення, то даєм знижку 10%, тому що запчастини не "зависають" на полицях. Чому про це не пишеш? Будь об"єктивним. А взагалі всіх, хто не вірить, що ми не "космонавти" запрошую в магазин, я постараюся переконати, що ціни у нас не космічні. Можу навіть провести аналіз цін по постачальникам і по виробнику.

Відповісти