Пасат сервіс!

Все про авто- мото- вело-...
Крім комерції, звичайно.
Аватар користувача
Mr.Gorby
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 78
З нами з: 4 жовтня 2007, 19:15

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Mr.Gorby » 20 лютого 2008, 02:54

Так мені все-таки цікаво, що там на рахунок цього спілкування по асі? Доречі я зі своіми родичами з німеччини брав в цьому магазині якусь дріботу для їхньої машини (німця) декілька років тому, і ціна тоді була по словам моіх німців доволі адекватна у порівнянні з німецькою, здаеться копійки різниця. Але оцей останній випадок з розмовою по асі мене збив з пантелику! Це був розіграж камрада Native, чи працівник магазину симулювала розмову?! Прийти і облажати любий звізно може з причин йому тільки відомих, але? Мене це не пусто цікавить, бо мої предки частенько заїджають до мене погостити, а у нас самі розуміїте може статися люба трабла з машиною....і о тут потрібна інфа!

Аватар користувача
Native
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 413
З нами з: 31 серпня 2004, 15:57
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Native » 20 лютого 2008, 16:06

Mr.Gorby розіграшу не було....все реально і правдиво

TAMARA процвітання Вашій фірмі.... персонал у Вас відмінний, можете мені повірити...

Обов"язково приїду до вас за ременем для РЕНО 19, 1995 р.в., 1,7 см3, бензин.... надіюсь по старій дружбі зробите скидку

Аватар користувача
vasjastryj
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 10 липня 2007, 17:31

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення vasjastryj » 27 лютого 2008, 17:21

Намою думку на шроті ціни явно завишені але не замітно коли ти хоч здати їм авто , щоб тобі зависили. А автомагазині нормальні ціни на дишевий  товар а за нормальний потрібно і заплатити гроші

Brrr

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Brrr » 6 листопада 2008, 16:54

Прочитав усю тему. Наржався доволі. Про те, що ціни високі чув і не раз від знайомих. Сам нічого не купляв, поки що все бігає.
Цікаві відмазки у ТАмари тут бачу, а тут не бачу і винен в усьому Укртелеком.  Хтось тут вірно сказав не має нормального конкурентного середовища ось і бакламанять згори.

Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення anchar » 8 квітня 2009, 17:56

Два тижня тому був на цьому сервісі, всі слюсарі бігають, годі злапати хоч одного,не зрозумієш хто є хто і від чого, хотів зайти спитати на шрот, то той чорний пес на ланці ,чуть мене не з*їв, трішки адреналіну "урвав". По цінам шрот, трошки дешевший за той маленький за Львівським мостом, але дорогий і не такий багатий на запчастини як в Княжолуці.
Добре що Девіс наганяв з правим рулем машин, та й квадроцикли з Америки тільки очі мозолять.
А ще, якби там було так погано, то не було б стільки машин і народу, то не не знаєш як заїхати,а потім виїхати не можливо.
Любим шляхом вивести з рівноваги співбесідника.

lyubomir#
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 червня 2009, 22:36

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення lyubomir# » 14 червня 2009, 14:31

dom писав: Не знаю як там з сервісом...але ціни в них дійсно "космічні"
а чи знаходили ви десь дешевше?

Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення anchar » 15 червня 2009, 07:23

Я особисто знаходив ціни дешевші за пасат, у себе в гаражі ))) сам собі роблю все що зможу, а не можу - то хоч спробую, але ось тільки зле, що якщо щось поламається, то "спрос" нема з кого взяти, тільки з себе.
А на сервіс "люба година" ,поїхав, машину здав, зробили,подзвонили, прийшов оплатив, забрав і все - принаймі так на ПАСАТІ.
Ну зввичайно ,це вам не "сервіс від мерседесу", але для рівня европейськокого та самого більшого міста на Львівщині ( по цінах, та все що тільки може бути ) він поки що нормальний. А те що бігають як, мурашки по території, годі і злапати то це факт.
Любим шляхом вивести з рівноваги співбесідника.

Відповісти