Пасат сервіс!

Все про авто- мото- вело-...
Крім комерції, звичайно.
Un.Known

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Un.Known » 5 лютого 2008, 09:36

::)

Конструктивна пропозиція, панове! Виглядає на те, що людина не боїться, що їй дадуть по пиці фактами. Не хочете переконатись?

tamara

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення tamara » 5 лютого 2008, 09:49

А чого боятися, навпаки, хочеться, щоб клієнти були задоволені. По великому рахунку, ми ж сфера послуг. І, якщо не буде кому надавати послуги, то ми просто припинем існування. Це не тільки нас стосується, а всіх, хто працює ДЛЯ ЛЮДЕЙ. Буду тільки рада пропозиціям по поліпшенню роботи магазина і сервіса. Хочеться зустрічати і проводжати людей, що до нас звернулися, з посмішкою і з сподіванням, що вони знову прийдуть в "Пасат". Помилки бувають у всіх, не помиляється той, хто нічого не робить. Тому прошу пробачення у всіх, хто пішов від нас незадоволений. Будем виправляти всі помилки і недопрацювання. Чекаєм на ділові пропозиції, на співпрацю

Гість

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Гість » 5 лютого 2008, 10:15

Задоволеним на сто відсотків, і то не завжди, буде лише той хто отримає необхідні запчастини задурно. Просто натура в нас така, не дай поїсти, дай когось обіс...ти, комусь нахамити і т.д.. Це ж круто... ;)
Я  не заступаюсь за Пассат але особисто мені і нарікати на них нема чого, і замовляв я в них на свого німця ОРИГІНАЛЬНІ запчастини по досить помірним цінам, при чому я не шукав місце де можливо буде дешевше, прийшов, спитав, відповіли, влаштувало, лишив завдаток, за пару днів приніс решту грошей і забрав замовлення. Для прикладу закордоном свічки накалу я брав за 45 євро за чотири штуки, тут за те саме 50$, виробник той самий. Різниця досить відчутна.
Можу лише сказати що на їхньому шроті (хоч я не впевнений що шрот їхній) за б/у дійсно перегинають.
Востаннє редагувалось 5 лютого 2008, 10:22 користувачем Гість, всього редагувалось 1 раз.

Гість

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Гість » 5 лютого 2008, 12:17

І може вже досить шукати проблем там де їх нема. Досить виправляти наслідки, шукайте причину. Погодьтесь що якби не стан доріг,не відсутність водійської етики і придурковатості пішоходів, не низька якість пального то і витрати на наших залізних коней були б у кілька разів менші. Оце особисто для мене є реальною  проблемою. А то хто, що і по-скільки продає.... Просто смішно... Давайте хоч самі себе поважати. Чи давайте вже тоді кричати що на базарі один і той же майонез на різних лотках коштує по різному і якість обслуговування теж у всіх точках різна.

tamara

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення tamara » 5 лютого 2008, 15:50

Volvo, ти зараз з ким говориш? Людина звинуватила сервіс в некомпетентності майстрів, а магазин в непомірному рвачестві. Без конкретики. Просто облила болотом цілу фірму і , зауважу, не відповіла ні на одне питання. Зараз говорять всі, крім нього. Це нормально? А проблеми є на кожній фірмі. Ми пробуєм їх вирішувати.

Un.Known

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Un.Known » 5 лютого 2008, 16:03

2 volvo

Я розумію захоплення пацифістів вашим останнім постом, але в даному випадку tamara права - якщо вже комусь захотілось поремствувати на сервіс, то сервіс має право оборонятись. А промови щодо якості доріг і придурковатих пішоходів би мали бути в іншій темі. Ваш пост на межі оффтопу.

Гість

Re: Пасат сервіс!

Повідомлення Гість » 5 лютого 2008, 16:32

tamara писав: Volvo, ти зараз з ким говориш?
Говорю в першу чергу до автора теми, а також до його однодумців. Здається зі змісту моїх постів це зрозуміло.
Un.Known писав:
2 volvo

Я розумію захоплення пацифістів вашим останнім постом, але в даному випадку tamara права - якщо вже комусь захотілось поремствувати на сервіс, то сервіс має право оборонятись. А промови щодо якості доріг і придурковатих пішоходів би мали бути в іншій темі. Ваш пост на межі оффтопу.
А я хіба проти того щоб сервіс оборонявся? Ви пост уважно прочитайте,і заодно вдумайтесь чи стан доріг і поведінка пішоходів впливає на попит на запчастини і чи є це офтопом. А до чого тут пацифісти взагалі незрозуміло.

Відповісти