Весільне відео

Для/про фото/відео- аматорів та професіоналів :) .
TVideo
Аматор
Аматор
Повідомлень: 26
З нами з: 25 січня 2007, 11:26
Контактна інформація:

Re: Весільне відео

Повідомлення TVideo » 15 червня 2010, 10:14

Рекомендую переглянути його роботи, бо вони дійсно цікаві, витончені, живі.
Зайшов на сайт, переглянув роботи, але цікавих, витончиних і живих не побачив. З 6 відео - 2 фотослайди, 3 танці, і 1 більш-менш цікаве відео - яке можна обговорити. А на рахунок співпраці завжди радий. Давайте зустрінемось, всі разом - обговоримо методи зйомки, техніку якою знімаємо і т.д.

Roman_D

Re: Весільне відео

Повідомлення Roman_D » 15 червня 2010, 11:42

Справді, чомусь на сайті http://volodia.io.ua/ пан Володимир не виставив свої найкращі роботи. Але я бачив його роботи, і вони дійсно гарні і відрізняються від інших стабілізайією картинки, музичним оформленням, високою якістю. В магазині Дитячий світ на Б.Хмельницького постійно демонструються зроблені ним рекламні ролики. А згадайте, рекламу, що показувалася по стрийському телебаченні цієї зими. А весільне відео - це його стихія! Я не майстер у відеозйомці і монтажу, навіть не критик, але його роботи приємно дивитися. Успіхів йому!

Mypogliad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 3 червня 2010, 14:24
Звідки: Стрий
Контактна інформація:

Re: Весільне відео

Повідомлення Mypogliad » 15 червня 2010, 14:27

Люди добрі, збийтеся з теми, хто кращий, а хто гірший. Для чого перетягувати одіяло, коли воно і так коротке. Я, зареєструвався на цьому сайті і написав повідомлення, тільки тому, що є бажання спілкуватися з іншими людьми, які займаються відеозйомкою весіль, а не для того, щоб тут робити собі рекламу. Давайте жити дружно і поважати один одного. Хто може щось доброго підказати, навчити - будь-ласка! Хто може щось доброго порадити, допомогти - будь-ласка! А, все решту, - то від лукавого...
Звичайно, бажано зустрітися, і то не один раз, а такі зустрічі проводити систиматично. Бажано об'єднатися в один колектив "Стрийських відеооператорів і відеографів", у нас багато спільного, що могло б нас об'єднати. А у єдності - сила! Ініціатива є, якщо мене підтримають - то вже буде плюс. А, центром, "авторітетом" нашого об'єднання повинна бути любов до цього не простого і не легкого труду "Робити гарне весільне кіно".

TVideo
Аматор
Аматор
Повідомлень: 26
З нами з: 25 січня 2007, 11:26
Контактна інформація:

Re: Весільне відео

Повідомлення TVideo » 15 червня 2010, 15:26

Згідний підтримую :)

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Весільне відео

Повідомлення гАдміністратор » 16 червня 2010, 11:58

Mypogliad писав:Бажано об'єднатися в один колектив "Стрийських відеооператорів і відеографів",
http://stryi.com.ua/community/groups/create :)

Mypogliad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: 3 червня 2010, 14:24
Звідки: Стрий
Контактна інформація:

Re: Весільне відео

Повідомлення Mypogliad » 16 червня 2010, 19:50

Групу Об"єднання стрийських відеографів Створено!
Просимо долучатися всіх бажаючих, хто займається відеозйомкою і відеомонтажем, хто має досвід і хто прагне підняти свою майстерність. Всіх, хто любить відео, і хоче показати свій погляд через об'єктив відеокамери.
Спасибі гАдміністратору цього сайту!

Оператор

Re: Весільне відео

Повідомлення Оператор » 23 листопада 2010, 18:23

Мене цікавить одне питання - як з в/камерою за 2500 євро відробити гроші на весіллях, за які платять 1800 грн. в Стрию? Наприклад в Тернополі оператор коштує від 250 євро - це найдешевший. Я бачив роботи за 800 євро - повірте, вони того коштують. Таке відео можна зробити і в нас, але за 1800 грн. нема ніякого стимулу.

Відповісти