супутниковий інтернет?

Супутники, канали, тюнери... "Ламання" каналів, коди - табу! Контактуйтесь, при бажанні, приватно.
Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення гАдміністратор » 25 жовтня 2006, 18:34

Ростислав писав: Доречі Стрийський сайт пожирає дуже багато трафіку на запити :((
Це чистий HTML. Ніякого особливого трафіку.

До речі, багатьох вводить в оману слова "трафік на запити". Дехто думає що це взагалі стрічка з адресою. Насправді там купа службової/перевірочної/повторюваної інформації, в залежності від типу даних що приймаються.

Аватар користувача
mota_boy
Аматор
Аматор
Повідомлень: 48
З нами з: 6 вересня 2006, 13:42
Контактна інформація:

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення mota_boy » 25 жовтня 2006, 20:24

гАдміністратор писав: Насправді там купа службової/перевірочної/повторюваної інформації, в залежності від типу даних що приймаються.
Саме так. Але провайдер послугами якого я користуюся має програму Slonax (спеціально для ЖПРСників) яка частково жме а частково ріже вихідний трафік.
Що саме обрізається... службова інформація (версія браузера, сторінка з якої перейшов, кодування і т.д.) ці дані сервер провайдера заміняє стандартними для всіх користувачів.
В старших версіях програми Slonax були проблеми з авторизацією на деяких форумах, тепер їх поправили а Стрийський сайт нажаль не хоче авторизовувати користувача з різаною інфою при запиті :(( , доводиться відключати дану опцію і платити купу грошей Київстару за ЖПРС :((((((((
- Скільки коштує отой порцеляновий щур ?
- Это не "щур", это наш президент В.В.Путин !
- Тоді дайте мені двох порцелянових щурів !

Аватар користувача
Макогін Панас Микитович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 169
З нами з: 26 квітня 2006, 21:55
Звідки: Планета земля
Контактна інформація:

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення Макогін Панас Микитович » 11 листопада 2006, 17:30

В кого є супутниковий інтернет і як працює (враження)? На скільки влітаєте приблизно на GPRS запитах? Це я так розумію, найпривабливіша пропозиція наразі. Поділіться, будь-ласка думками.
У мене є. UMC GPRS + Globax + Spase Gate /Express AM22 53E/. P4 2.8 Ghz + TwinHan + Тарілка 1.2 м /конвектор PX 2800/ Поки що задоволений.
Востаннє редагувалось 11 листопада 2006, 17:35 користувачем Anonymous, всього редагувалось 1 раз.
Що було, те саме буде, і що творилось те й твориться, і нема нічого нового під цим сонцем.

Аватар користувача
mota_boy
Аматор
Аматор
Повідомлень: 48
З нами з: 6 вересня 2006, 13:42
Контактна інформація:

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення mota_boy » 11 листопада 2006, 20:00

Ну Глобакс це взагалі окрема пісня... програма суперова жме на всі 100% але для нас користувачів SatGate доступний за 4 бакси в місяць (2 за сам глобакс 2 за статичну IP  Сатгейта)
Але на сатгейті тарифи менші за твої.
- Скільки коштує отой порцеляновий щур ?
- Это не "щур", это наш президент В.В.Путин !
- Тоді дайте мені двох порцелянових щурів !

Mops

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення Mops » 21 листопада 2006, 10:45

Хто зможе підказати, чув що для скайстар2 є спец програмка (акселератор) для стискування інформації!??... Чи є така програма???

Аватар користувача
mota_boy
Аматор
Аматор
Повідомлень: 48
З нами з: 6 вересня 2006, 13:42
Контактна інформація:

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення mota_boy » 21 листопада 2006, 11:17

Програм для стиснення трафіку існує багато, для прикладу TrafficCompressor чи Cproxy (підходять для будь-якого підключення дайл-ап, АДСЛ, супутник, ЖПРС і т.д.) є й інші, в кожної свої переваги та глюкі, на рахунок акселераторів.... тут все залежить від провайдера (до типу карти він не прив'язаний), мені відомі слонакс і глобакс, слонакс безплатний (наразі доступні тільки бета версії) але користуватись ним можуть тільки юзери Сатгейта, глобакс безплатний для користувачів Спасегейта для решти платний 2 бакси за 1 Гб інфи. (потрібно мати статичну IP), в тебе який провайдер ?
- Скільки коштує отой порцеляновий щур ?
- Это не "щур", это наш президент В.В.Путин !
- Тоді дайте мені двох порцелянових щурів !

andriyrid
Аматор
Аматор
Повідомлень: 21
З нами з: 20 червня 2006, 15:52

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення andriyrid » 10 січня 2007, 15:40

Де в Стрию можна підписатись на послугу інтернету SATGATE та оплатити її ???

Відповісти