супутниковий інтернет?

Супутники, канали, тюнери... "Ламання" каналів, коди - табу! Контактуйтесь, при бажанні, приватно.
80971647992

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення 80971647992 » 27 грудня 2008, 12:30

як мені настроїтись на Turksat42

Vasyl

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення Vasyl » 7 квітня 2009, 02:01

будь-ласка поясніть мені як працює цей спутниковий інтернет.НАПРИКЛАД:
один спутник покриває Україну та західну Європу-ЦЕ значить щоя зможу спілкуватися цим інтернетом лише по цьому району покриття.
А ЯК коли мені необхідно спілкуватися з Канадою ,або Австралією?

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення Фіст » 7 квітня 2009, 08:21

Vasyl писав: будь-ласка поясніть мені як працює цей спутниковий інтернет.НАПРИКЛАД:
один спутник покриває Україну та західну Європу-ЦЕ значить щоя зможу спілкуватися цим інтернетом лише по цьому району покриття.
Ні, це просто ніби ваша точка зв'язку з цілим світом. Просто Ви, через, за Вашими словами "Європу" будете мати зв'язок з будь-ким.

Але майте на увазі, що стандартний "супутниковий інтернет" - це лише приймання даних. Для передачі треба все одно  мати інший (можна низькошвидкісний) інтернет.
Зображення

Аватар користувача
Макогін Панас Микитович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 169
З нами з: 26 квітня 2006, 21:55
Звідки: Планета земля
Контактна інформація:

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення Макогін Панас Микитович » 15 листопада 2009, 13:28

Певно ніде. Лишень у Львові. Я свою карточку придбав у обласному центрі. А оплачую послуги супутникового Інтернету через «Приват Банк» Не занадто зручно. Проте мене це влаштовує.

петро

Re: супутниковий інтернет?

Повідомлення петро » 5 грудня 2009, 14:54

andriyrid писав:Поділіться досвідом!!! Підключився до satgate (супутник Сіріус 2,8 Nordic (VPN)), вночі, тобто після 2 години все працює супер,а вдень навіть неможу відкрити сторінки!!! Питання: Це так лінія загружена,чи може бути що вмене щось з настройками нетак???

Відповісти