Посібник для початківця

Супутники, канали, тюнери... "Ламання" каналів, коди - табу! Контактуйтесь, при бажанні, приватно.
Аватар користувача
advisor
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 5 грудня 2005, 17:24

Re: Посібник для початківця

Повідомлення advisor » 19 квітня 2006, 17:03

А чи не треба спец. дозволу за встановлення на фасаді будинку тарілки? Невже я можу собі виставити на центральній вулиці тарілку з дротами, де мені заманеться?

Дякую.
[/quote]
Сподіваюсь, це не буде взято на озброєння нашими чиновниками... За кордоном треба. Там навіть за користування ефірним телебаченням платять податок. Доречі, дуже юсфул лінк:
http://sattv.redyse.com/ch_select.php

satellite
Аматор
Аматор
Повідомлень: 30
З нами з: 3 березня 2006, 17:44

Re: Посібник для початківця

Повідомлення satellite » 19 квітня 2006, 22:03

З другого боку старайтесь не наїзджати на установщиків , тому що існує поняття післягарантійного обслуговування , і тільки від них залежить чи захочуть вони в подальшому мати справу з вами .

Наїжджайте!!!  і чим більше тим краще. Вони не ласку вам роблять тим що тарілку  ставлять, а продають товар, за який відповідають. Правовідносини споживача і покупця регулюються законом про права споживачів, а не добротою душевною майстра який хоче або не хоче брати прилад на гарантію. Дізнайтесь чи зареєстрована людина яка буде наадавати вам послуги як ПП, тоді маючи від нього чек  можна нормально відстоювати свої права.
[/quote]

Мова йде про ПІСЛЯгарантійне обслуговування , чи ви вважаєте , що зі своїм товарним чеком будете все життя в комітет ходити . Та й під час гарантії на супутниках відбуваються зміни каналів , на які вам ні одна суперфірма не дасть гарантії , особливо , якщо вони стосуються неофіційного перегляду кодованих каналів і ніякий комітет не прийме ваші претензії щодо цих каналів
Дивлюсь понад 100 некодованих каналів (українських та російських )  на ресиверах Dreambox та Openbox , використовуючи поворотну систему ,а також користуюсь супутниковим інтернетом !

satellite
Аматор
Аматор
Повідомлень: 30
З нами з: 3 березня 2006, 17:44

Re: Посібник для початківця

Повідомлення satellite » 19 квітня 2006, 22:19

А чи не треба спец. дозволу за встановлення на фасаді будинку тарілки? Невже я можу собі виставити на центральній вулиці тарілку з дротами, де мені заманеться?

Дякую.
[/quote]

не скажу як в Стрию , а у Львові треба
Дивлюсь понад 100 некодованих каналів (українських та російських )  на ресиверах Dreambox та Openbox , використовуючи поворотну систему ,а також користуюсь супутниковим інтернетом !

стас
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 20 грудня 2005, 18:12

Re: Посібник для початківця

Повідомлення стас » 20 квітня 2006, 11:25

satellite писав:

Мова йде про ПІСЛЯгарантійне обслуговування , чи ви вважаєте , що зі своїм товарним чеком будете все життя в комітет ходити . Та й під час гарантії на супутниках відбуваються зміни каналів , на які вам ні одна суперфірма не дасть гарантії , особливо , якщо вони стосуються неофіційного перегляду кодованих каналів і ніякий комітет не прийме ваші претензії щодо цих каналів
На кодовані канали звичайно що не дасть гарантії ніхто, це взагалі річ протизаконна, але якщо Ви вмієте користуватися інтернетом то я думаю не сладно купити кабель до свого тюнера, а ключів в інеті навалом. Не варто давати їм заробляти ще й на цьому.

Аватар користувача
advisor
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 5 грудня 2005, 17:24

Re: Посібник для початківця

Повідомлення advisor » 21 квітня 2006, 13:45

павловський стас писав:
satellite писав:
1 На кодовані канали звичайно що не дасть гарантії ніхто, це взагалі річ протизаконна, але якщо Ви вмієте користуватися інтернетом то я думаю не сладно купити кабель до свого тюнера, а ключів в інеті навалом. 2 Не варто давати їм заробляти ще й на цьому.
1 Чий закон це порушує? На Україні немає ніодного офіційного представництва провайдерів, канали яких ми ламаємо. А чужі закони не дійсні на Україні.
2 Народ, це і є мета цього топіка. Спілкуйтеся, вчіть один одного, не будьте лохами.

линамо

Re: Посібник для початківця

Повідомлення линамо » 21 квітня 2006, 14:04

але якщо Ви вмієте користуватися інтернетом то я думаю не сладно купити кабель до свого тюнера, а ключів в інеті навалом. Не варто давати їм заробляти ще й на цьому.
[/quote]

80 % користувачів не вміє навіть канали в списку переставити , хоча усі мають російськомовні інструкції , то чому б нам не заробити трішки на цьому , враховуючи ще й час та транспортні витрати , я цілком підтримую satellite

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: Посібник для початківця

Повідомлення Фіст » 21 квітня 2006, 23:21

advisor писав: 1 Чий закон це порушує? На Україні немає ніодного офіційного представництва провайдерів, канали яких ми ламаємо. А чужі закони не дійсні на Україні.
Тільки не говоріь таких бздур бо хтось прочитає і буде собі переказувати.

А "Закон про авторське право" вже відмінили?
Зображення

Відповісти