Чи є любителі акваріумних рибок?

Про братів наших менших - песиків, котиків, хом'ячків, крокодильчиків та іншу живність.P.S. Тут дозволяється лише дарувати :) .
Аватар користувача
Лен_ТОЧКА
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 421
З нами з: 24 серпня 2005, 14:31
Контактна інформація:

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Лен_ТОЧКА » 18 жовтня 2006, 16:08

Та де там  ;D гурамі - бійцівські риби... переб'ють попугайчиків і даніо хвости пообдирають  :(

Аватар користувача
Бідний Йорік
Старожил
Старожил
Повідомлень: 212
З нами з: 27 вересня 2006, 19:49

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Бідний Йорік » 18 жовтня 2006, 21:17

Лен_ТОЧКА писав: Та де там  ;D гурамі - бійцівські риби... переб'ють попугайчиків і даніо хвости пообдирають  :(
Та ні, повір, що гурамі відносно миролюбні риби і ніколи бійцівськими не вважалися - ти з півниками мабуть перепутала. Вони, як і всі лабиринтові можуть бути агресивними лише під час нересту, але тут більшість риб виявляють агресію. А так - у мене гурамі з попугайчиками цілком мирно живуть, у мого тата у 60-ти літрах гурамі з даніо і неонами живе без особливих ексцесів, хоча по одному неону раз в півроку може пропасти - ну але тут нічого не вдієш - надто неони тендітні створіння.

Аватар користувача
Лен_ТОЧКА
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 421
З нами з: 24 серпня 2005, 14:31
Контактна інформація:

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Лен_ТОЧКА » 20 жовтня 2006, 19:04

Бідний Йорік писав: [Та ні, повір, що гурамі відносно миролюбні риби і ніколи бійцівськими не вважалися - ти з півниками мабуть перепутала.
Невже ти думаєш, що за 23 роки, що маю акваріум, можу перепутати гурамі з півниками?!  ;D
Ну, дякую, дякую...  ^-^
Просто на власному досвіді переконалася, що вони агресивні. Заганяють рибу в кут, а потім б'ють  :(
Моїй мамі вони дуже подобаються, особливо "мармурові", але, нажаль, скільки ми їх не заводили, приходилось комусь віддавати... спокою не було з їхніми бійками  :(

Аватар користувача
Бідний Йорік
Старожил
Старожил
Повідомлень: 212
З нами з: 27 вересня 2006, 19:49

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Бідний Йорік » 20 жовтня 2006, 20:05

Лен_ТОЧКА писав:
Бідний Йорік писав: [Та ні, повір, що гурамі відносно миролюбні риби і ніколи бійцівськими не вважалися - ти з півниками мабуть перепутала.
Невже ти думаєш, що за 23 роки, що маю акваріум, можу перепутати гурамі з півниками?!  ;D
Ну, дякую, дякую...   ^-^
Просто на власному досвіді переконалася, що вони агресивні. Заганяють рибу в кут, а потім б'ють  :(
Моїй мамі вони дуже подобаються, особливо "мармурові", але, нажаль, скільки ми їх не заводили, приходилось комусь віддавати... спокою не було з їхніми бійками  :(
У кожного свій досвід :-) Мабуть вся справа у підборі загальному всього співтовариства рибок і щоб для кожного об"єму підбирати оптимальну кількість. В мене 5 гурамі плавали спочатку у 120 літрах і нікого не трогали, тепер у 200 літрах вони плавають і нікого не трогають :-) І в мене якраз мармурові :-) Може гупі вони в і загнали в кут, але з більшістю видів риб вони досить сумісні, по крайній мірі так пише більшість сайтів акваріумістів. Я десь пошукаю свої лінки, і дам пару адрес - зможеш прочитати списки сумісності і не тільки.

Аватар користувача
Dolcezza
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 13 липня 2006, 10:40

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Dolcezza » 23 січня 2007, 13:20

Хотілося б більше почути про те, як почати з нуля. У мене наприклад питання - який фільтр обрати для акваріуму об'ємом 70 літрів, щоб він був і не надто слабким та не надто потужним.
Востаннє редагувалось 23 січня 2007, 13:59 користувачем Dolcezza, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Dolcezza
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 13 липня 2006, 10:40

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Dolcezza » 23 січня 2007, 14:26

а от ще сайт самотужки найшла
[ftp=ftp://http://arowana-im.com.ua/index.ph ... 2768d687e7]http://arowana-im.com.ua/index.php?cPat ... 2768d687e7[/ftp]
можливо комусь пригодиться, таким самим як я, правда від розмаїття очі розбігаються

Аватар користувача
puhach
Гуру
Гуру
Повідомлень: 712
З нами з: 11 серпня 2005, 21:47
Звідки: м.Стрий

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення puhach » 24 січня 2007, 15:40

Ленточці:
Гурамі мирні рибки. У мене перлинні гурамі - спокійні флегми... Твій випадок виключення з правил. Очевидно щось їм не підходило, якщо вони змінили поведінку.

Dolcezza:
Вказаний сайт хороший. Я там уже закуповувався. Для запуску акви потрібно:
min - фільтр для механічної фільтрації води, компресор, термометр, грунт, рослинини (бажано живі), бактерії для запуску акви, сачок для риб, рибки та корм для рибок;
побажано  - + сифон для грунта, магнітний очищувач скла;
max - + спеціальний грунт-підкормка для живих рослин, активоване вугілля, біофільтр, ультрафіолетова лампа для обеззаражування води, засоби бороьби з водорослями(шкідливими), ліки для риб, вітаміни для риб, корма для риб власного виробництва...

Я нещодавно перезапускав свій акваріум. Раджу звернути увагу в Аровані на наступне: Сифон Tetratec GC 50, грунт Tetra Plant Complete Substrate(це якщо будуть живі рослини), Tetra Bactozym, Tetra ZMF Algostop depot. Фільтр для механічної фільтрації краще купити в наших магазинах китайський, він дешевший, так само звичайний грунт, та інший дрібязок. З часом дуже добре було поставити зовнішній біофільтр (краще купувати фірмовий в Аровані) та при можливості ультрафіолетову лампу... І тоді рибкам буде ддуже добре...  :D
Востаннє редагувалось 27 січня 2007, 18:20 користувачем puhach, всього редагувалось 1 раз.
"Зупинися мить - ти прекрасна!"

Відповісти