Чи є любителі акваріумних рибок?

Про братів наших менших - песиків, котиків, хом'ячків, крокодильчиків та іншу живність.P.S. Тут дозволяється лише дарувати :) .
Аватар користувача
Бідний Йорік
Старожил
Старожил
Повідомлень: 212
З нами з: 27 вересня 2006, 19:49

Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Бідний Йорік » 1 жовтня 2006, 10:30

Це моє хобі вже років 2, маю вдома 3 акваріума: 200, 120 та 30 літрів. Можу допомогти новачкам, які прагнуть завести акваріум, чи мають якісь проблеми в утримуванні рибок. Та й поспілкуватись з гуру також не проти.

Аватар користувача
Лен_ТОЧКА
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 421
З нами з: 24 серпня 2005, 14:31
Контактна інформація:

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Лен_ТОЧКА » 11 жовтня 2006, 11:46

Привіт, земляк  ;)
Любителів акваріумних рибок вистачає... Навіть знавці є, але щось вони мовчать, мабуть в приват хочуть  ;D

У мене акваріум з 5 років, першими рибками були 2 гупії у 3-літровій банці :)

Зараз у мене є акваріум 70 л. У ньому зараз живуть два вуалехвости... Усі решта вимерли, а я ніяк не знайду в собі сил зайнятися акваріумом. 
Та й сумніваюся, кого підселити до так званих "золотих рибок" думала даніо-реріо... вони жвавіші... може обстановку в акваріумі змінять... потім вирішила, що вони  вуалехвостам хвости пообдирають своїм вічним гранням у "квачика", думала купити неонів... але не знаю достеменно їхньої поведінки...  Може ти щось порадиш?

Аватар користувача
puhach
Гуру
Гуру
Повідомлень: 712
З нами з: 11 серпня 2005, 21:47
Звідки: м.Стрий

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення puhach » 11 жовтня 2006, 13:19

У мене акваріум на 380 літрів. Зараз я уже троха перегорів цією справою. Спочатку аква була гарною, але у мою відсутність мій нащадок погодував рибок одноразово кількамісячною порцією. Порушився баланс..., як результат збираю матеріали для перезапуску акви... :'(
"Зупинися мить - ти прекрасна!"

Аватар користувача
Бідний Йорік
Старожил
Старожил
Повідомлень: 212
З нами з: 27 вересня 2006, 19:49

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Бідний Йорік » 12 жовтня 2006, 18:50

До вуалехвостів, як і інших золотих рибок важко когось підселяти, бо:
1. карасеподібні є більш холодноводними рибами ніж інші акваріуми, тому їхня максимально можливо температура є для деяких інших мінімальною і таку рівновагу важко довго утримувати.
2. вони багато їдять, тому і багато відходів - з ними бажано мати більший об"єм, хороший фільтр і частіше міняти воду та чистити грунт.

Тому я б радив віддати вуалехвостів у зоомагазин, а на компенсацію купити чогось жвавішого - тих же даніо, кардиналів, сомиків маленьких, тощо. Якщо вирішиш таки позбутися вуалехвостів, то склад на 70 л я б поміг підібрати.
Востаннє редагувалось 13 жовтня 2006, 17:31 користувачем Лен_ТОЧКА, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Бідний Йорік
Старожил
Старожил
Повідомлень: 212
З нами з: 27 вересня 2006, 19:49

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Бідний Йорік » 12 жовтня 2006, 18:53

puhach писав: У мене акваріум на 380 літрів. Зараз я уже троха перегорів цією справою. Спочатку аква була гарною, але у мою відсутність мій нащадок погодував рибок одноразово кількамісячною порцією. Порушився баланс..., як результат збираю матеріали для перезапуску акви... :'(
Ну, думаю, що все ж перезапуск акваріума - радикальна міра. Для початку можна добре почистити грунт, почастіше міняти воду, скажімо 20-25% кожні 3-4 дні. Ще питання - які рослини, які риби? Який фільтр?
І в чому виражається порушення балансу? Водорослі кинулись чи риби нездужають?

Аватар користувача
Лен_ТОЧКА
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 421
З нами з: 24 серпня 2005, 14:31
Контактна інформація:

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Лен_ТОЧКА » 13 жовтня 2006, 17:34

Бідний Йорік писав: Тому я б радив віддати вуалехвостів у зоомагазин...
Люблю крупних рибок, але можливості для великого акваріуму немає... Може є якісь великі, красиві, і щоб менше відходів?  8)

Аватар користувача
Бідний Йорік
Старожил
Старожил
Повідомлень: 212
З нами з: 27 вересня 2006, 19:49

Re: Чи є любителі акваріумних рибок?

Повідомлення Бідний Йорік » 13 жовтня 2006, 18:37

З великих для такого об"єму підійшли би хіба гурамі. Трішки менші але також красиві - попугайчики (пульвыкохроміси). Це я про відносно мирних рибок, до яких можна буде ще стайку тих же даніо поселити.

Відповісти