Загублено-знайдено

Про братів наших менших - песиків, котиків, хом'ячків, крокодильчиків та іншу живність.P.S. Тут дозволяється лише дарувати :) .
Відповісти
Lort

Загублено-знайдено

Повідомлення Lort » 31 січня 2006, 13:42

гАд. писав: P.S.
Шось не видно росту Авторитету в Лен_ТОЧКИ. Ану, всі тисніть на "+" !
я б натиснув та у "гістя" такої можливості немає :'(       ;D ;D ;D - але я цим не переймаюсь.
O0

а тепер по темі.
я хоч не дівчисько (бо котики це привілегія жічочої половини) але вирішив залишити тут своє...

був у мене колись котик Мурчик,
я його любив,
ми поїхали у Крим
я його згубив.

Мурчик для мене був значно більше ніж кіт (збоченців прошу реагувати нормальноЗображення). Він мене розумів з півслова. ми з ним були друзями. в хаті він не гадив, собак не боявся (я думав що це буде для нього роковою помилкою).
Ми поїхали у Крим до рідних,а там ці рідні не розуміли як можна тримати в квартирі кота чи собаку (бо у них веееличезне подвір,я) і тому примусили мене залишити Мурчика в літній кухні (це було помилкою).
Коли ми проснулись на слідуючий день то його (зараз заплачу) вже не було ні в живих ні в мертвих --- він пропав.
недавно буз звіночок з Криму з "чудовою" вісточкою - Мурчик знайшовся!!! правда засушений під сіном у "хоздворі".
повернувшись в Стрий ми завели нового котика але він був якийсь не такий - і це була його помилка. ми його віддали. більше я котів не хочу мати! хіба якщо мені точну копію Мурчика.
Востаннє редагувалось 9 серпня 2009, 21:31 користувачем Lort, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Лен_ТОЧКА
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 421
З нами з: 24 серпня 2005, 14:31
Контактна інформація:

Re: Любителів мур_котячих запрошуємо сюди

Повідомлення Лен_ТОЧКА » 2 лютого 2006, 15:29

Lort писав:
гАд. писав: P.S.
Шось не видно росту Авторитету в Лен_ТОЧКИ. Ану, всі тисніть на "+" !
більше я котів не хочу мати! хіба якщо мені точну копію Мурчика.
На жаль таке життя... інколи жорстоке... Не хочу тебе засмучувати, але точну копію свого улюбленця ти ні в кому не знайдеш, навіть у подібному котикові.. :-\... Але якщо на нового дивитись як на особистість (і не шукати в ньому копії свого бувшого  :-[ улюбленця) то, можливо, ще вдасться полюбити і зрозуміти й іншу тваринку, якій теж не буде рівних  ;)

Аватар користувача
Лен_ТОЧКА
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 421
З нами з: 24 серпня 2005, 14:31
Контактна інформація:

ЗАГУБЛЕНО-ЗНАЙДЕНО

Повідомлення Лен_ТОЧКА » 2 лютого 2006, 15:37

УВАГА!
Загубилася собачка! Домашній улюбленець породи "пекінес". Коротка характеристика: самець, рудого окрасу, відкликається на кличку "Кокі". Загубився в р-ні вул. Заньковецької.
Просять повернути за винагороду.

Тел. 8-050-674-08-30, 8-050-678-64-45.

P.S. Вдома дитинка маленька з температурою лежить за собачкою плаче  :'( Анумо, добрі люди, разом згадаймо, в кого по сусідству чужий пекінес під дверима сидить? А може "мимольотом" бачили? То ж побачите - гукніть: - Кокі! Повернеться - значить він... гуляка.... А маленька ляля плаче вдома  :-\
Востаннє редагувалось 2 березня 2006, 17:33 користувачем Лен_ТОЧКА, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
shumik
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1519
З нами з: 15 червня 2004, 09:22
Звідки: м. Стрий - Lipník nad Bečvou, ČR
Контактна інформація:

Оголошення

Повідомлення shumik » 2 лютого 2006, 15:49

:'( :'(
Зображення


Зображення

Відповісти