Актуальні проблеми власників кішок

Про братів наших менших - песиків, котиків, хом'ячків, крокодильчиків та іншу живність.P.S. Тут дозволяється лише дарувати :) .
HOTZUZIK
Новачок
Новачок
Контактна інформація:

Актуальні проблеми власників кішок

Повідомлення HOTZUZIK » 6 березня 2006, 11:24

А ну, так які корми хороші для кішок? наприклад, моя не дуже любить Віскас....
Вкладення
P10100081.jpg
Востаннє редагувалось 10 березня 2006, 15:15 користувачем HOTZUZIK, всього редагувалось 1 раз.
The only thing to fear - is running out of beer

Лен_ТОЧКА
Ветеран
Ветеран
Контактна інформація:

Re: Любителів мур_котячих запрошуємо сюди

Повідомлення Лен_ТОЧКА » 7 березня 2006, 21:43

Моя теж його не любить... Сухий корм я взагалі не купую, якщо ти читав в оригіналі теми "Любителів мур_котячих запрошуємо сюди" статейку про годування тварин, то мабуть бачив мою помітку про те, що від сухих кормів у тварин розкладається печінка (це виключно моє переконання, яке  базується тільки на розповіді господарів постраждалих тварин)... :-\ Якщо вже так хочеться попестити свого улюбленця чимось смачненьким, то я б радила надати перевагу не сухим кормам а консервам...  ::) Зараз достатньо широкий асортимент такої продукції, і якщо не подобається фірма "Віскас", то можна вибрати продукцію будь-якої іншої фірми  ::)
Можу видати наш домашній рецепт  :)
Нашій киці я купую консервоване м'яско фасоване в 0,3л бляшаних баночках... здається 6.75/шт. Вдома запарюю пластівці, додаю туди 1 ч.л. масла,  2-3 ст.л. консервованого м'яса, сіль за смаком. Розходиться на "ура"  ;D І вовки ситі і вівці цілі  ;D

HOTZUZIK
Новачок
Новачок
Контактна інформація:

Re: Re: Любителів мур_котячих запрошуємо сюди

Повідомлення HOTZUZIK » 10 березня 2006, 15:14

Розумієш, я кицю люблю, але просто ми мужчини, сильно багато на кухні часу не проводимо..тому і купляю сухий корм - кинув, води залив - та й дитя раде.. так, кітекат в пакетиках - мясо - в неї аж вуса догори від бажання піднімаються, але їй потрібно 2*2 грн=4 грн в день..дорогувато..
і ще питаннячко: мені от кицю жаль, я цілий день на роботі, вдома немає з 8 до 20, їж же так важко одній гратися у квартирі, ще з розуму не зійде, коти ж соціальні тварини вроді...а зустрічає то як, аж пищить (тобто муркотить), підскакує, хапає за ноги, на двох ногах ходить :)
The only thing to fear - is running out of beer

Лен_ТОЧКА
Ветеран
Ветеран
Контактна інформація:

Re: Актуальні проблеми власників кішок

Повідомлення Лен_ТОЧКА » 10 березня 2006, 17:44

Знаєш таку істину?
ДЕШЕВО - ніколи не буває швидко
ШВИДКО - ніколи не буває якісно
ЯКІСНО - ніколи не буває дешево

::)

Гість

Повідомлення Гість » 13 жовтня 2016, 11:54

У меня коты едят все. я с ними не панькаюсь))

Olivka
Новачок
Новачок

Повідомлення Olivka » 13 квітня 2018, 09:59

Как минимум корм Роял Канин, дешевле не стоит рассматривать, чтобы не вредить здоровью животного.

Senya
Аматор
Аматор

Повідомлення Senya » 19 квітня 2018, 22:26

Не знаю що навіть і казати, якось раніше коти мишей ловили, а тепер без корму жити не можуть. Так само і наш барсик, тільки купив смачного и вже глум по хаті) Доречі, купуємо через дошку оголошення http://petsua.net/board/r-56/p-1/. Тут що ціни набагато нижчі за магазинні, що вибір великий.;)

Відповісти