Запчастини до компютерів

АКЦІЯ

Запчастини до компютерів

Повідомлення АКЦІЯ » 3 грудня 2004, 15:04

Терміново продаю такі запчпстини до компа:
1. Звукова карта "Ямаха" - 20грн
2. Мережева карта 8029 (нова) - 25 грн
3. жорсткий диск 150 Мб - 30 грн
4. Звукова карта ALS100 (AGP slot) - 20грн
Завжди в продажу відеокарти, принтери, сканери, колонки, миші, клавіатури, телефони та ще багато-багато.........
А також компютери та оргтехніка нова та вживана.
:) :) :) :)
Дзвоніть: 8-050-674-80-82
Пишіть : [email protected]

Anonymous

Re: Запчастини до компютерів

Повідомлення Anonymous » 27 грудня 2004, 13:54

Завжди в продажу ........ та ще багато-багато.........
Мені дуже потрібна оперативка TS32MT650, або TS64MT650. Можеш продати, або під замовлення дістати. Це не жарти, дійсно треба.

ОЛЕГ
Аматор
Аматор
Повідомлень: 22
З нами з: 29 листопада 2004, 15:47

Re: Запчастини до компютерів

Повідомлення ОЛЕГ » 27 грудня 2004, 18:17

А чому власне така марка чіпсета (??????). Це шо до ноутбука?
Наскільки я знаю є оперативки СІМ-ки ДІМ-ки, ДДР-ки, ДДР2....... І чіпсети у них різні, але підходять по частоті шини. Тобто критерієм сучасних оперативок є ФСБ (частота шини).
__________________

Anonymous

Re: Запчастини до компютерів

Повідомлення Anonymous » 30 грудня 2004, 10:43

[quote=""ОЛЕГ""]А чому власне така марка чіпсета (??????). Це шо до ноутбука?
Наскільки я знаю є оперативки СІМ-ки ДІМ-ки, ДДР-ки, ДДР2....... І чіпсети у них різні, але підходять по частоті шини. Тобто критерієм сучасних оперативок є ФСБ (частота шини).[/quote]
1. Так, до ноутбука.
2. Чому ти вживаєш слово "чіпсет" ?. Чіпсетом є, наприклад, мікросхема північного або південного мосту на мамці. Тут маємо справу зі звичайними чіпами пам"яті.
3. *** Поза темою ***
4.Тут критерієм виступає принцип запису даних в банки пам"яті, тобто принцип роботи запису даних в регістри, пробував СДрамку на 66 частоті-не пішла. В мануалі чітко сказано-ЕДО.
5. Так що скажеш конкретного, є чи немає.

ОЛЕГ
Аматор
Аматор
Повідомлень: 22
З нами з: 29 листопада 2004, 15:47

Re: Запчастини до компютерів

Повідомлення ОЛЕГ » 30 грудня 2004, 17:02

Чому ти вживаєш слово "чіпсет" ?.
Я вживаю термін чіпсет в розумінні що TS32MT650 це не марка РАМ-ки, марка мікросхеми яка на ній є.
Тут критерієм виступає принцип запису даних в банки пам"яті, тобто принцип роботи запису даних в регістри,
не буду сперечатись про ноутбук і про запис даних в банки пам"яті, але поцікався чи критерієм сучасних оперативок є ФСБ (частота шини)? Там ще є мудрі параметри, але цей вагомий.

Щодо таких РАМ"ок то нажаль на складі немає таких, та й знайомі кажуть що глухо......
__________________

Anonymous

Re: Запчастини до компютерів

Повідомлення Anonymous » 30 грудня 2004, 17:28

Знаю, що на складі немає. Там хіба самсунг ДДР-ка була, питав, бо може поза складом маєш канали та й би дістав.
В сучасних рамах ФСБ так, але справа в тім, що та рама не є сучасною, там єдина можлива частота шини 66-(під перший пень).
Ладно, дякую наразі. Успіхів. І з наступаючими святами.

ОЛЕГ
Аматор
Аматор
Повідомлень: 22
З нами з: 29 листопада 2004, 15:47

Re: Запчастини до компютерів

Повідомлення ОЛЕГ » 31 грудня 2004, 10:10

Тебе також з НР вітаю. Тримай звязок якщо щось треба.....
__________________

Відповісти