Священно-духовно-грошовий рекетир.

Питання що стосуються віри.
Відповісти
anchar
Гуру
Гуру

Священно-духовно-грошовий рекетир.

Повідомлення anchar » 29 травня 2011, 14:18

Ось цікаво , чому священник як спонукає на "анкетуванні-сповіді" людей ,що гріх красти, брехати і т.д. Сам ж як то кажуть, живе "припіваючи", нічого не цікавить коли пенсія, як оплатити комунальні...які ціни на продукти.
В козячому парку бачу , ходять старенькі жіночки, на ті служби носять то-ті гривникі щоб кинути на розвиток церкви, а воно все йде...."батюшкє". А той щоб люди не казали відкрив собі "бізнес" "трунно-хресто-вінковий" й робить вигляд що з того що продається , живе його сім"я, так щоб люди ніц не думали...
Я так розумію, що священник не має права жити заможніше, чим його найбідніший парафіяльник чи парафіяльниця, що відвідує "його" храм де він рубає "капусту",бо вони просто один одного не зрозуміють, для них гривень це гроші, а для нього це подачка.
Елементарний приклад коли ви останній раз віталися з священником в маршрутці ? Може десь стояли в черзі в магазині з ними ? А може на городі бачили як він працює ?

nova
Бувалий
Бувалий

Re: Священно-духовно-грошовий рекетир.

Повідомлення nova » 29 травня 2011, 15:09

anchar писав:Я так розумію, що священник не має права жити заможніше, чим його найбідніший парафіяльник чи парафіяльниця, що відвідує "його" храм де він рубає "капусту",бо вони просто один одного не зрозуміють
Тобто, священник скаже:"Не кради, дитино", а парафіянин не буде розуміти чому?

о. Олег

Повідомлення о. Олег » 5 червня 2011, 07:41

Не суди, дорогий anchar і не будеш суджений, є крім заповіді "не кради" і така заповідь. Чомусь саме ти її найчастіше забуваєш. Маєш згіршення чи сумнів, докори своєму брату віч-на-віч, як написано в Євангелії,в особистій розмові зі священиком отримаєш всі відповіді на питання, що Тебе цікавлять. Не займайся Осудженням, тим більше анонімним. Так нечесно. Що Ти зробив особисто, щоб підняти авторитет священства. Сьогодні на Службі буду молитися за Тебе, бо в тобі всередині багато зла.

Юрій Русин
Аматор
Аматор
Контактна інформація:

Повідомлення Юрій Русин » 5 червня 2011, 09:52

nova писав:
anchar писав:Я так розумію, що священник не має права жити заможніше, чим його найбідніший парафіяльник чи парафіяльниця, що відвідує "його" храм де він рубає "капусту",бо вони просто один одного не зрозуміють
Тобто, священник скаже:"Не кради, дитино", а парафіянин не буде розуміти чому?
nova, якщо парафіянин приходить до церкви тільки за сухим логічним переказом зміста християнства, то, можливо, йому достатньо у церкві священника, який тільки "преказує" вчення Христа, а сам не практикує його. Але не думаю, що усі священники такі, також не думаю, що "священник не має права жити заможніше, чим його найбідніший парафіяльник", як пише anchar. Вважаю, що священник має мати такий мінімум достатку, з яким би він мав силу і здоров'я служити Богу і людям, має добре відпочивати і відновлювати сили.

Morfey-stry
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Morfey-stry » 5 червня 2011, 11:44

А мене цікавить чому у всьому католицькому світі священики не можуть мати свої сімї тому що прихід церкви і є їхня сімя а греко-католики можуть.

nova
Бувалий
Бувалий

Повідомлення nova » 5 червня 2011, 12:47

Юрій Русин писав:якщо парафіянин приходить до церкви тільки за сухим логічним переказом зміста християнства, то, можливо, йому достатньо у церкві священника, який тільки "преказує" вчення Христа, а сам не практикує його.
Що таке "сухий логічний переказ змісту християнства"?

anchar
Гуру
Гуру

Повідомлення anchar » 5 червня 2011, 16:43

о. Олег писав: Маєш згіршення чи сумнів, докори своєму брату віч-на-віч, як написано в Євангелії,в особистій розмові зі священиком отримаєш всі відповіді на питання, що Тебе цікавлять.
Так-так а він мені казочку розкаже як потами обливався щоб заробити на двоповерховий будинок після того як "попрацював" на службах коло двох років, як машину йому "подарили" парафіяни, які так само з власної "ініціативи" ходять йому обробляють городи, продукти носять. Він же священник-роботяга...туфта це все і всі про це знають, ось тільки писати про це людям здається що то гріх.
А що до підняття священства, наприклад разів з п"ять був змушений на Новому світі церкву помогати будувати, так чорноробочим...а не пішов би. то вже усьо, поганий...чуть не грішник "заочно". Так що авторитет ви собі заробили священники, та тацю не забуваєте за службу по два-три рази пустити по колу, щоб усі "здали".
Так що не осуджую. а пишу так як воно є.

Відповісти