Що священик любить більше за Бога ?

Питання що стосуються віри.
Ореста

Re: Що священик любить більше за Бога ?

Повідомлення Ореста » 11 квітня 2014, 19:04

Скандал щодо розтрат при будівництві храму в парку Нижанківського згадати?

Вирубані парки і перериті могили згадати?

Дитячі садки перетворені на житло для служителів єпархії згадати?

Недобудована церква в мікрорайоні, але джип, хата і магазин під хатою в мікрорайоні згадати?

Продовжувати?..

Ореста

Повідомлення Ореста » 11 квітня 2014, 19:26

Для того, чтобы получить сан священника необходимо заплатить взятку больше тысячи долларов, стоимость парафии в церкви оценивают количеством домов. В богатом селе она обойдется в полтысячи долларов. В Ровно несколько отлученных от церкви священников, которые не согласились давать взятки, семинарист и верующие создали инициативную группу, чтобы защитить свои интересы. Они пишут письма крупнейшим конфессиям, требуя честного церковного суда. Например отец Юрий, который 12 лет прослужил священником в церкви в Ровенской области, лишился прихода из-за того, что осмелился рассказать о коррупции в церковных кругах.
http://ru.tsn.ua/spetsproekti/yak-u-bog ... larov.html

Ореста

Повідомлення Ореста » 11 квітня 2014, 19:37

В 1506 году папа Юлий II (1503-1513) ввел новую индульгенцию (плату за отпущение грехов), ибо срочно нуждался в деньгах. Будучи ценителем искусства и покровителем зодчества, он задумал возвести огромный храм: собор святого Петра.

Способ, избранный им, чтобы пополнить казну, был не нов. Со времен высокого средневековья церковь, стоило ей испытать денежные затруднения, сразу «даровала» индульгенции. Еще в XIV веке они стали появляться по поводу юбилейных годов; позднее их вводили все чаще. Они назначались для всего католического мира, для отдельных стран и даже духовных провинций. Разумеется, не все деньги, уплаченные за отпущение грехов, стекались в Рим. Поживиться ими спешили многие: епископы, владетельные князья, продавцы. Порой ловкие продавцы индульгенций обирали население обширных областей.
Так що історія цього явища справді давня...

Хто продасть індульгенцію? Webmoney приймають?

о. Олег
Ветеран
Ветеран

Повідомлення о. Олег » 12 квітня 2014, 00:08

І це все, що ви згадали? На цьому форумі вже горобці відцвірінькали на ці теми, і то на всі до одної. Це все закиди, на які я відповів по три-чотири рази. Сорі, але мене психологічно не вистачить про це писати ще раз. Я ж пропонував таким як ви "борцям" провести публічне обговорення. Пропонував зустрітися і відповісти. Пропонував навіть диспут на Стрийському телебаченні. Але натура анонімщиків у таких як ви завжди брала верх над здоровим глуздом.Просто пошукайте відповіді, якщо вони вас не задовільнять, то так і напишіть. А так, мені просто з вас смішно. І з Лехи-лехи також, якщо вважає, що моя Церква є тією ж самою, де він вінчався.

leha_leha
Сенсай
Сенсай
Контактна інформація:

Повідомлення leha_leha » 12 квітня 2014, 01:54

Смешно -посмейтесь)

sent from my space shuttle

leha_leha
Сенсай
Сенсай
Контактна інформація:

Повідомлення leha_leha » 12 квітня 2014, 01:57

Когда нечего сказать, переходят на личности) ...

sent from my space shuttle

Романко

Повідомлення Романко » 12 квітня 2014, 09:37

о. Олег писав:І це все, що ви згадали? На цьому форумі вже горобці відцвірінькали на ці теми, і то на всі до одної
Ні, це не все що я згадав, це все, що я написав.

Нащо Ви тоді просили нагадати, якщо наперед знали що:
Сорі, але мене психологічно не вистачить про це писати ще раз
Зображення

Відповісти