Що священик любить більше за Бога ?

Питання що стосуються віри.
Відповісти
Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Що священик любить більше за Бога ?

Повідомлення anchar » 7 квітня 2012, 21:18

Ось підтвердження того .
В таке свято показали мені як платять церкві в с.Конюхів. Не дай Боже не оплатите, їхній касир вас так "опустить" культурно ще й рознесе на все село, не пустите на двір він по телефону буде віддзвонювати, на автобусній зупинці буде "прикрашати" ваш фінансовий стан.
Люди дурні, бо так всі платять по 20 грн з людини що проживає в місяць (прошу не плутати з хати ), все в них фіксується в зошитах і на таких примітивних папірцях. Ще 200 грн. в КВАРТАЛ на ремонт церкви , а ще є Пасха і Різдво , ще й празДник коли "обідрані" священики приповзають на дефіляду.
Шкода що не живу там, вони б в мене бачили ДУЛЮ з МАКОМ.
Чому ж люди один на одного дивляться й самі потім годують тих собак , чому в селах люди віруючі і такі примітивні.
Вкладення
0003.JPG
0002.JPG
Востаннє редагувалось 8 квітня 2012, 09:20 користувачем anchar, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о. Олег
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 540
З нами з: 9 червня 2011, 19:31

Re: Що священик любить більше за Бога ?

Повідомлення о. Олег » 8 квітня 2012, 08:22

Дорогий "анчар, чи яничар". Назва вашої дискусійної статті містить згадку про священика. Натомість на фото ми його не бачимо. ні підписів за його іменем ні нічого, з ним повязаного. Якщо таке рішення про ремонт храму та збірки прийняв церковний уряд, представники громади, то до чого тут отець.
"примітивізм" сільських людей, як ви аисловилися, має підгрунтя у Старому Заповіті щодо десятини. Питання до вас, "більш продвинутого", ви зі свого доходу даєте десятину? Навіть збираючи у Конюхові ті збірки, маю сумнів, що людина віддає десяту частину свого доходу. Зрештою, є і інші виходи, коли немає грошей, відпрацювати біля Церкви. Кожен несе відповідальність за утримання храму. Але, все це ніколи не укладеться в голові людини, засліпленої злобою та заздрістю. Дякуємо за вашу "благу вість" у велике свято Благовіщення. ;)

Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Що священик любить більше за Бога ?

Повідомлення anchar » 8 квітня 2012, 10:03

о. Олег писав:Дорогий "анчар, чи яничар".
Мда-а-а...отець чи рекетир , теж однаково за змістом...в сучасному часі
о. Олег писав:Натомість на фото ми його не бачимо. ні підписів за його іменем ні нічого, з ним повязаного.
Ну та так...я напишу прізвище людини що було записано на ""чеку", а ви з своїм "колегою" будете потім "об...." по селі. Вивішувати на дверях храму, так це принято у вас "сучасних священоПРАЦІВНИКІВ ?
о. Олег писав:Якщо таке рішення про ремонт храму та збірки прийняв церковний уряд, представники громади, то до чого тут отець.

Та ні до чого...приїзджає собі на "об"єкт" бензину йому повертають грошенятами людськими, "нагрузить" духовно тих шавок з "обраних" представників громади, а ті з хати в хату на ровері, буХгалтер в балоновім плащі.
о. Олег писав: Питання до вас, "більш продвинутого", ви зі свого доходу даєте десятину?
А вони хто такі, щоб я їм хоч копійку здавав ??? Пару гривень символічно дам, на ті витрати свічки , світло.а ось на зарплату і бензину, ні....отче треба працювати і ще раз працювати !!!
о. Олег писав: Навіть збираючи у Конюхові ті збірки, маю сумнів, що людина віддає десяту частину свого доходу. Зрештою, є і інші виходи, коли немає грошей, відпрацювати біля Церкви.

Що правда то правда... гроші треба рахувати свої самому і не вдаватися до "сумнівів" це особиста справа кожного і священнику ті сумніви не "до лиця" якщо він справжній священик, а не *******, хто скількі може то й дає, але ж не примусово добровільно. А відпрацювати, а самому - що дві ліві ?
о. Олег писав: Кожен несе відповідальність за утримання храму.

Які слова !!! Віповідальність треба нести за свої вчинки, дітей , близьких родичів і все ! А нафіг було стільки будувати, та випускати з семінарій стільки дармоїдів, щоб роздати усім по відповідальності ?
о. Олег писав:Але, все це ніколи не укладеться в голові людини, засліпленої злобою та заздрістю. Дякуємо за вашу "благу вість" у велике свято Благовіщення. ;)
Я "затуманений" тією брехнею, та "прикривовістю" що сходить з тих храмів і їхніх працівників. А "заздрістю"...о це ми докотилися що почали заздрити "не бідному" та "спокійному" життю священника. Мда-а-а...оце приклад парафіянам. Старі жіночки в рваних чоботях і всВедрах по слизьким тротуарам з тією "п*еткою" йде до церкви, а священник з маєтку "де все проплачено", в теплій машині на "роботу" до церкви їде, а потім розказує що треба пожертви.
ДАРМОЇДИ та БРЕХАЧІ !!!!!!!

serhij76

Re: Що священик любить більше за Бога ?

Повідомлення serhij76 » 8 квітня 2012, 14:01

Шо може наплести людина далека від віри і від церкви,яка слово десятина напевно і не чула.........

υπηρέτης του Θεού

Re: Що священик любить більше за Бога ?

Повідомлення υπηρέτης του Θεού » 8 квітня 2012, 14:38

Шановний Анчар як завжди неперевершений... брехун і наклепник) Пам"ятаю Вас ще із теми "о. Павло")))тоді, як і тепер, складалося і складається враження, що у Вашому житті немає інших занять і зацікавлень окрім фінансового становища священиків)Навіть там (у тій темі), де предмет дискусії був цілком іншим ви усе зводили до теми грошей... У Вас дуже примітивна концепція світосприйняття... ПО Вашому священик, служачи громаді, голосячи їй Боже слово, повинен паралельно працювати вантажником, аби прогодувати сім"ю??? Якщо я розумію Вас правильно, то справді, за порадую отця Олега прочитайте у Святому Письмі про десятину... В принципі, священиче служіння не є такою легкою річчю, як Вам здається. Річ у тім, що Ви забуваєте, що священики - теж люди, і автоматичного бар"єру, який відгороджував би їх від того, аби чинити гріхи у них немає... Церква свята, але складається із грішних людей. Кожен може впасти. НЕма того хто не падає, головне - вміння піднятися і покаятися. Тому раджу Вам дорогий Анчар подумати про це, про покаяння. Зрештою, чому ви бачите лише десятки поганих священиків, а не бачите не меншу кількість священиків праведних і святих. А вони, смію Вас запевнити, є. Треба просто ширше розкрити очі, і не думати, що у світі може існувати лише дві точки зору: Ваша і неправильна...

Аватар користувача
sta viator
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 383
З нами з: 2 березня 2011, 14:24

Re: Що священик любить більше за Бога ?

Повідомлення sta viator » 8 квітня 2012, 15:42

" Засліплені злобою і заздрістю " , " брехун і наклепник " ... Таке враження що це цитати з виступів Андрія Януарійовича Вишинського ... Звідки така майстерність в навішуванні ярликів ?.. Складається враження . що колишні партполітпрацівники ( уфф , ледви написав ) перекваліфікувалися ( свято место ... ) в ... духовенство ... По закону апостола
Ви любите брата!
Суєслови, лицеміри,
Господом прокляті.
Ви любите на братові
Шкуру, а не душу!
Та й лупите по закону
Дочці на кожушок,
Байстрюкові на придане,
Жінці на патинки.
Собі ж на те, що не знають
Ні діти, ні жінка!
Т . Шевченко " Кавказ" ...

prostak

Re: Що священик любить більше за Бога ?

Повідомлення prostak » 8 квітня 2012, 15:57

dorogi krajanu. ne luwulosja v nas ni dergavu, ni cerkvu. bo ce ,wo e parodija. do sliz galko prostux ljydeu, z jakux znywajytsja i robljat rabiv. ni sovisti, ni zakoniv y nas. ljyduna povunna vid4yvatu, wo pro nei dbajyt, wo iu e do kogo zvernytusja. 4u zmogem mu wos kolus zminutu? ja vuba4ajysja, ale dymajy, wo mu vsi maem dosut nuzki moralni cinnosti. zvidku vzjavsa tou komynalwuk, jakuu obkradae vas, tou milicioner,jakuu na vukluk, skage wo ne pruide, poku kogos ne vbjyt, medpracivnuku, zvjazani z aptekamu, tam sviu biznes,..., i tou svjawennuk, jakuu kage, wo ne byde pravutu slygby, poku jomy ne povernyt vkradenuu LCD televizor( s.Lybunci,2005), abo ne kyplat mawuny(ce ne vugadano mnojy), abo vidmovljajytsja poxoronutu ljydeu. zvidku vzjalusja vonu spomig nas? i 4u ne stalu mu taki sami na ixnomy prugritomy misci. dorogi svjawennuku, mogete i mene obizvatu janu4arom. a os wo ja skagy. e sovist. i svjawennuk povunen ba4utu realne guttja i povunen bytu z ljydmu i gutu jak lydu. ne stavte sebe vuwe za drygux. guvit skromno. xo4ete simjy, pracyute i zarobljajte jak vsi. ni, todi gromada nexau zabezpe4ut neobxidnum, ne bilwe. ne berit growi ni za wo. skilku tux groweu treba wob poxrestutu, 4u poxovatu, potriben vaw 4as i bagannja, vu g sami obralu takuu wljax. jakwo vu xo4ete, wob ljydu wuro virulu, a ne robulu vugljad , jak v nas 4asto e, im potriben garnuu pruklad. vidmovtesja vid luwnogo, bydte mig ljydmu, poradte jak treba, znaute de vparafii wo robutsa, moge komys potribna dopomoga. a ljydjam bagajy prokunytusja i zminjyvatu vse wo nepravulno, bo samo ni4ogo ne zminutsja

Відповісти