Росіяни ніколи не були окремою національністю

Про українців в Україні, за кордоном, в історії, в майбутньому...
Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: Росіяни ніколи не були окремою національністю

Повідомлення Фіст » 15 березня 2008, 19:31

Мені одне доводило: "Украина имела 3 года незалежности при Хмельницком и три года при  УНР, а теперь говорит что у них культура своя и старана есть". Ото невігласи...
Зображення

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: Росіяни ніколи не були окремою національністю

Повідомлення Фіст » 15 березня 2008, 19:35

andrey73 писав: Ага,вы все эти теревени,сейчас в России скажите,
А почему в России? а что все "чурки", нанайц% и прочие окупированн%е Москвой територии (как и все республики раньше) тоже русские, тоже Россия?

Дзузьки! По%тому и наз%вается старана - федерация, чтоб маскировать империалистическую суть общества. А В% заб%ваетесь и всех - "Расея, Расея". как можна цел%е народ% наз%вать "под себя"???
Зображення

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: Росіяни ніколи не були окремою національністю

Повідомлення Фіст » 15 березня 2008, 19:39

andrey73 писав: нам не надо быть окремой национальностью,
andrey73 писав: у каждого народа должно быть чувство собственного достоинства,и кем он себя больше в душе считает,тот он и есть
Блін, ну як можна в одному реченні протилежні за змістом речі казати? :)

К стати, никто Вам ничего не навяз%вает. Читайте и думайте сами, чего уж там.
Зображення

Аватар користувача
andrey73
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 25 лютого 2008, 16:11

Re: Росіяни ніколи не були окремою національністю

Повідомлення andrey73 » 15 березня 2008, 20:40

Ну хорошо,можете по-своему называть Россию: (страной чурок и нанайцев),если вам это приносит удовольствие,так ведь сути это не меняет,нам тогда надо говорить о рассовой принадлежности,а не об национальностях,в Карпатах монголо-татары тоже свой след оставили,так что теперь всем анализ на ДНК делать? А насчёт того были росияны окремою или нет,чистую расу в мире трудно найти,надо господа быть более лояльны друг к другу,и не копаться в г...

Аватар користувача
Фіст
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1936
З нами з: 19 березня 2005, 20:41
Звідки: Стрий

Re: Росіяни ніколи не були окремою національністю

Повідомлення Фіст » 15 березня 2008, 20:49

andrey73 писав: Ну хорошо,можете по-своему называть Россию: (страной чурок и нанайцев),если вам это приносит удовольствие,
%то только Ваши слова. Я такого не говорил. Читайте внимательно. Я сказал - как В% можете наживать страну именем которое чуждое всем окупирован%м териториям. Ведь страна - "Федерация", а не "Россия", неправда ли?

Но В% метете всех одной гребенкой. Как можна отрицать столько народов живущих в пределах Федерации?????????
Зображення

Аватар користувача
Mr.Gorby
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 78
З нами з: 4 жовтня 2007, 19:15

Re: Росіяни ніколи не були окремою національністю

Повідомлення Mr.Gorby » 20 березня 2008, 19:37

Оскільки я частенько на форумах де присутній маю справу с великорусським шовінізмом, а тутечки з чистої води його антиподом націоналізмом, тішить мене єдине, що існують тверезі незаангажовані люди з якими можна і потрібно вияснити декілька принципових питань. Росіяни супротивники (маю наувазі ) самого як такого існування державності України , а також слова українець і сміються з його походження! Але серед них і серед нас(МАЮ НА УВАЗІ ЛЮДЕЙ ЛІБЕРАЛЬНОГО ЗМІСТУ) є люди які розмірковують научними категоріями , а не брисканням псячої слини з гавкотом , шо з тої ...шо з протилежної сторони.
Я хочу в того хто тут буде мати бажання адекватно поспілкуватися почути версії ...
1) Походження слова українець.
2) Слова росіянин. І його змісту і походження.
3) Русин.
4) А також привести реальні історичні приклади та засади , які би свідчили про "українскість" у сучасному сенсі насліддя Київської Русі . А також чи правда, що з якогось лиха у історії України був, чи може ще присутній матеріал про походження древніх Укрів за часів кроманьонців.? Бо декотрі оппоненти з протилежної російскої сторони стверджують про такі міфи новопридумані з нашої сторони.
5) Що таке українська мова, і чому вона зветься тепер українською? З чого тепер вона складена, і скільки в ній тепер полтавського , а скільки в сучасній укр.мові западенського або іншого діалекту. І взагалі, що таке Українська мова , і її історія?(бажано з доказами научно підтвердженими, і незаангажованими знаними вченими, різних сторін) спираючися на ресурси і статті не заангажовані, або екстрімістского духу.
Всі ці запитання не для красного словця, бо дістало мене і моїх друзів з нашого ресурсу мати справу тільки з бажанням, одних нагрузити, інших розгрузити, кажу метафорічно! Хотілося би почути не слово правди, а слово Істини (якщо на него тут хтось спроможний) , бо правда у кожного своя і близько біля Істини не гуляла! То шо запропонував пан Фіст по своім адрессам дуже заангажовано і по суті і по змісту, і якщо і девчому і цікаво, то манера подання частенько зриваеться на агітку і бризчання слиною і дуже образливо. Радикалів і радикальні ресурси і статті (ще раз) не пропонувати.  Просто свої ємоції тут не пропонувати плз. :)
PS. Мене доречі дивує сама назва теме ФІСТА! Цеж треба такий розгул націоналізма на міжнародному форумі?! Чи вже на нашому рідному форумі просто псевдо...прставочка...міжнародний?  І кого можна , того дозволено ображати?  Едине візуальне право спілкування це мова, наприклад де російська, де українська, але образливі вислови і усі наступні нац, соц, фашІзми, ніхто на форумах толерантних не забороняв, чи я не правий?
Востаннє редагувалось 20 березня 2008, 19:45 користувачем Mr.Gorby, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
нестор
Гуру
Гуру
Повідомлень: 570
З нами з: 26 січня 2006, 00:34
Звідки: Стрий
Контактна інформація:

Re: Росіяни ніколи не були окремою національністю

Повідомлення нестор » 21 березня 2008, 00:48

Завжди знайдеться заангажована сторона, яка будь якого авторитетного дослідника цих питань назве упередженим. Тому ця тема не матиме ніякого логічного завершення, з неї не виникне нічого, що можна назвати істиною. Як  більшість провокаційних тем, котрі розпочинає Фіст.

4 Sport: Чутки про дотримання п.Фістом своїх переконань дещо перебільшені :D

Великий позитив цієї теми - може трохи форум прокинеться ;D
Всім і так відомо, що росіянин, русскій - це не національність. Але для тренінгу язиків треба час від часу потовкти воду в ступі.
Пропоную підбірку не надто аж громіздких статей різних авторів із дещо різними поглядами на теми, заторкнуті Фістом і Mr.Gorby :

http://209.85.135.104/search?q=cache:44 ... d=14&gl=ua

ФІСТ чавить!!! ^-^
"Продай одяг свій і купи меч"
Ісус із Назарету, (Євенгеліє від Луки, 22.36)

Відповісти