Щось порадите?

Про відверте...
Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 7 лютого 2007, 14:42

;)

Не надійся, не просто.

З нічого не буває нічого, якщо не будеш діяти - мрія залишиться мрією. А це не те, чого ти прагнеш, чи не так?

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 7 лютого 2007, 14:53

Коли нуль реакції у відповідь - справді не просто.
Un.Known? писав: А це не те, чого ти прагнеш, чи не так?
Тепер й не знаю. Як було пів року тому, коли все було спокійно, мені теж подобалось. :)

Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 7 лютого 2007, 15:09

::)

Тобто - це триває вже півроку? Тоді констатую досить сильну внутрішню дисципліну. Але якщо відчуваєш, що не маєш сили і душевної можливості посунути все хоча б на крок вперед - просто не намагайся. А почуття, нічим не живлені, за деякий час видихаються, вишумлять...Тим більше, що стан спокою тобі подобається.

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 7 лютого 2007, 15:41

Un.Known? писав: ::)

Тобто - це триває вже півроку? Тоді констатую досить сильну внутрішню дисципліну. Але якщо відчуваєш, що не маєш сили і душевної можливості посунути все хоча б на крок вперед - просто не намагайся. А почуття, нічим не живлені, за деякий час видихаються, вишумлять...Тим більше, що стан спокою тобі подобається.
Може й довше. Але особливо гостра форма - останні 2-3 місяці.

За деякий час вишумлять? Скільки ж то йому часу треба, якщо за пів року, лише набрало обертів? :)

Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 7 лютого 2007, 15:49

Хтось писав: За деякий час вишумлять? Скільки ж то йому часу треба, якщо за пів року, лише набрало обертів? :)
:(

Не порадую тебе...Випадок з власного життя - тривало це довго, сам період зустрічей, шалу і пристрасті... а в нього триває до сих пір, вже більше ніж десять років....можливо тому, що її вже не може мати. Захворіли разом, а вилікувалась тільки вона...

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 7 лютого 2007, 16:23

Якщо разом - то не мій випадок.

А коли так, що не можуть бути - то напевне мій. :(

Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 7 лютого 2007, 16:41

8)

Це якраз твій випадок. Починалось все так само. Тільки ролі були протилежними.

Відповісти