Щось порадите?

Про відверте...
Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 7 лютого 2007, 17:17

Un.Known? писав: Це якраз твій випадок. Починалось все так само. Тільки ролі були протилежними.
Розкажеш трохи детальніше, якщо можна?

Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 7 лютого 2007, 17:31

8)

Банальна ситуація. Протилежність полягала в тому, що він був об"єктом захоплення багатьох жінок, а інтерес проявляла вона - не красуня, котра на відміну від тебе вірила, що шанс має. Повільно, але впевнено вона з сірої мишки стала життєвою необхідністю, що триває дотепер. Як це робиться - розказати можна, в мене патент на чорну магію,  ;D але не тут...

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 7 лютого 2007, 18:40

Un.Known? писав: Банальна ситуація. Протилежність полягала в тому, що він був об"єктом захоплення багатьох жінок, а інтерес проявляла вона - не красуня, котра на відміну від тебе вірила, що шанс має. Повільно, але впевнено вона з сірої мишки стала життєвою необхідністю, що триває дотепер.
Але ситуація така що разом не можуть бути ніяк, так?

Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 7 лютого 2007, 19:04

;D

Можуть, але для цього мусять бути двоє. А в конкретному випадку - могли. Тепер це вже не актуально.

Аватар користувача
PIFihor
Аматор
Аматор
Повідомлень: 32
З нами з: 16 жовтня 2006, 07:08
Контактна інформація:

Re: Щось порадите?

Повідомлення PIFihor » 8 лютого 2007, 02:38

Досить стандартний (якщо тут є якись стандарт любовний трикутник)
Цікава новина прийшла з Америки
тут правда основна роль в 40-ка річних, що трохи розходиться з теоріями ан.ноун
Але які дійові особи! Астронавти і пілоти!
почитайте і подумайте що за цим є! (прямо таки космічне, super-heated, кохання! як погода на Cонці)
на жаль ще не знайшов укр. перекладу
рус тут: http://www.rambler.ru/news/science/spac ... 56585.html
              http://www.rambler.ru/news/press/260004831/9676244.html
  Цеж треба було проїхати 1500 км з памперсами (щоб не тратити час на туалети)
і все заради кого чи чого?! кохання?!
на мові оригіналу тут
http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/6338601.stm
http://news.yahoo.com/fc/US/Lisa_Nowak; ... 4URQBH2ocA

Так що п.Хтось не переживайте якщо  Ви до сих пір  ще не перегрілися і не розплавилися;
вирок: Виживете!
Востаннє редагувалось 8 лютого 2007, 02:48 користувачем PIFihor, всього редагувалось 1 раз.
Сонце світить постійно, навіть якщо його не видно....

Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 8 лютого 2007, 03:08

PIFihor писав: тут правда основна роль в 40-ка річних, що трохи розходиться з теоріями ан.ноун
Але які дійові особи! Астронавти і пілоти!
Астронавти і пілоти такі самі люди, як і ми решта, самих земних профессій. Навіть IQ не дуже впливає на вчинки людей, що стосуються "діл любовних".

Стосовно віку - щоб було зрозуміло - я мала на увазі не глубокі почуття, а всього лиш реакцію на якийсь сексуальний об"єкт поблизу (піде один, з"явиться інший), і не стверджую, що так флегматичні абсолютно всі, беручи до уваги темперамент. Я знаю, що по справжньому кохають чоловіки і в сорок, і в п"ядесять.

А ще зазаначу - це не мої теорії, це моя практика  ;D

Так що, милий Хтосю, не переживай, ти виживеш в кожному випадку, а за десять років будеш ще про це згадувати з долею іронії, можливо.

І ще тебе трохи полякаю, наприкінці - найкраще б було не закохуватись! Вступаєш до пекел!

Аватар користувача
PIFihor
Аматор
Аматор
Повідомлень: 32
З нами з: 16 жовтня 2006, 07:08
Контактна інформація:

Re: Щось порадите?

Повідомлення PIFihor » 8 лютого 2007, 03:56

Un.Known? писав:
А ще зазаначу - це не мої теорії, це моя практика  ;D
Я написав що трохи розходиться... ,
(тобто в основному, сходиться, ну як і кожне правило що має виключення).....  ;)

NASA тепер чіхає потилицю, адже якщо планується політ на Марс який триватима 2 1/2 роки
то які ще тести придумати для космонавтів (асторнавтів, тайконавтів) ?
Пані Ліза Новак має трьох дітей і тільки розвелась з чоловіком після 19 років спільного життя
Здавалося б має все що тільки забажає, і тим не менше вона так раптово і страшно наелектризувалась через дві інші вершини трикутника,
що задумала і майже здіснила доволі злочинний план (як на мою думку) і вона незмогла себе зупинити ...
навіть після 1500 км поїздки (як зі Стрия до Харкова)
Сонце світить постійно, навіть якщо його не видно....

Відповісти