Щось порадите?

Про відверте...
Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 17 березня 2007, 02:59

::)

Хтось, як живеш?

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 21 квітня 2007, 05:18

Un.Known писав: ::)

Хтось, як живеш?
Привіт, Un.Known.

Вибач, будь-ласка, що не відповідав. Бо бачив твоє питання відразу, ще тоді, але не знав як відповісти.

Мені стало страшно за себе і змушував себе не дивитись на неї, не говорити до неї, не думати про неї. І знаєш - допомагало.

Принаймні я почав нормально спати.

А потім я раз подивився... і вже не міг не дивитись.

Але так як бачив, що можгна себе якось заставити то просто до цього став по іншому ставитись. Замість переживати і за шось і думати про шось спробував просто поспілкуватись. На загальні теми, не бачучи перд собою  об'єкт статевого потягу, а просто тішитись можливістю цікаво поговорити.

А потім я отримав підвищення і мусів переїхати в інше місто. І коли я це взнав то це лише ще більше утримало мене від якихось гарячкуватих кроків.

Зараз  я її не бачу взагалі і лише згадую собі наші ромови. Здається  я забуваю те що відчував, хоча десь далеко в душі про це шкодую.

Тепер, коли вона недосяжна все стало на свої місця - реальність я маю, а мрії так і залишились мріями.

Могло бути й гірше. :)

Дякую!!!

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 9 травня 2007, 22:37

tendresse писав: Хтось, а ти - нитік!
А хто сперечається?

Всім треба щоб хтось тебе послухав, пошкодував. Чи тут всі Д\'Арк? :)

Ворушиш ти старі розмови... Мені з голови так і не вилетіла вона, й досі...

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 19 серпня 2007, 17:32

Ти думаєш?

Невже виглядає шо я так все влаштував добре?

Просто повезло і все склалось так, "без крові".

Хоча я не можу сказати що вже все минуло. Час-від-часу різні дурні думки лізуть ще...

Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 19 серпня 2007, 17:48

Не знаю, як ти влаштував... але виглядає, що ти заспокоївся і живеш цілком без емоцій і зі всім змирився... а я хочу також. Хоча швидше всього, це просто ваша, чоловіча здатність - затиснути серце і почуття в кулак, і жити далі з цілком задоволеним виразом лиця... Я так не вмію...

А скажи - не хотілось тобі інколи бути з нею навіть ціною тої "крові"?

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 20 серпня 2007, 18:39

Un.Known писав: Не знаю, як ти влаштував... але виглядає, що ти заспокоївся і живеш цілком без емоцій і зі всім змирився... а я хочу також. Хоча швидше всього, це просто ваша, чоловіча здатність - затиснути серце і почуття в кулак, і жити далі з цілком задоволеним виразом лиця... Я так не вмію...
А скажи - не хотілось тобі інколи бути з нею навіть ціною тої "крові"?
Нічого не без емоцій. Тішуся коли без емоцій.

Хотілося, але коли знов всяке дурне лізе.

Це як курити. Коли куриш - добре, і коли хочеться курити - уявляєш як буде добре. Але коли не куриш - розумієш наскільки це корисно що ти не куриш.

Аватар користувача
нестор
Гуру
Гуру
Повідомлень: 570
З нами з: 26 січня 2006, 00:34
Звідки: Стрий
Контактна інформація:

Re: Щось порадите?

Повідомлення нестор » 28 березня 2008, 08:54

Un.Known писав: ... а один з форумчан сказав, соррі за російську, цитую:"Когда у мужика любовница, значит в семье не все в порядке, но тут, кажется, имеем дело с моральным уродом"...
Повторюся: "Призначення чоловіка- якнайширше розпилювати свій генофонд."  ;)
"Продай одяг свій і купи меч"
Ісус із Назарету, (Євенгеліє від Луки, 22.36)

Відповісти