Щось порадите?

Про відверте...
Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 8 лютого 2007, 13:58

PIFihor писав: Цікава новина прийшла з Америки
Ага, дуже мені допомогла... :/

Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 8 лютого 2007, 14:22

Хтось писав:
PIFihor писав: Цікава новина прийшла з Америки
Ага, дуже мені допомогла... :/
Я рада, що це сказав Ти...


Перечитала тему, з"ясовую різницю в термінах і назвах - на початку це було "подобається" і "думаю", тепер це вже "нерозділене кохання" і "не можу забути". Задумувався ти над тим, що можливо ти насправді закоханий?
Хтось писав: З того всього є позитивні "побічні" ефекти що відображаються в сімейних відносинах.
Це досить типово. Помилково проблеми в сім"ї приписуються появі коханця чи коханки - частіше буває навпаки. Інколи саме почуття вини або реваншу примушує згрішившу половину поводити себе краще - маю на увазі уважніше і миліше щодо партнера.

В мене питання - тут вже було досить самих різних рад, скажи будь ласка, котра тобі подобалась найбільше?

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 9 лютого 2007, 14:23

Un.Known? писав: В мене питання - тут вже було досить самих різних рад, скажи будь ласка, котра тобі подобалась найбільше?
Привіт.

Вибач що так довго не відповідав. :(

Я сприймаю поради не як аксіоми чи правила для користування, а як образи і відчуття що можуть допомогти мені в даний момент. Знаєш, ніби розумієш ситуацію не запам'ятовуючи деталі. Або, якщо хочеш - запам'ятовуєш свої висновки з почутого, а не самі поради.

Тому й не можна виділити якісь найкращі з них. До того ж вони Всі корисні. Та й тема декілька разів "міняла русло".

Якщо ж ти мала на увазі який хід розвитку подій мені більше підходить - то не знаю... Головне, напевне, не якийсь конкретний результат, а чи буде все, в загальному, добре (для всіх).

Я вдячний за всі поради, особливо якщо вони з досвіду.

Дякую!!! :)

Карма
Аматор
Аматор
Повідомлень: 20
З нами з: 1 вересня 2006, 19:51
Контактна інформація:

Re: Щось порадите?

Повідомлення Карма » 10 лютого 2007, 02:07

Дорогий Хтось, прочитала цей вірш Тетяни Рижої - посміхнулась і вас згадала...  :)

Сонети любові. V

Хтось когось залишив одну,
Хтось когось зрадив.
Хтось пропав у тенетах сну,
Мрій заради.

Хтось застряг в суєті життя,
Хтось не виплив,
Хтось пішов збирати сміття,
Когось вбили.

Хтось забув, про все, що любив,
Хтось кохання навік загубив,
Може, хтось знайшов.

Хтось від світу серце закрив,
Хтось у когось надію убив,
А ти просто пішов...

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 10 лютого 2007, 12:02

Дякую. Гарний вірш. :)

Хтось

Re: Щось порадите?

Повідомлення Хтось » 12 лютого 2007, 21:53

Привіт.

Кому цікаво - в мене все по старому. Але я переглянув думку щодо свого ігнорування.

Тепер мене починає дратувати що на мене майже не звертається увага. :) Сподіваюсь, все-таки що це не тільки через мене але й через її характер (стриманий).

Un.Known

Re: Щось порадите?

Повідомлення Un.Known » 12 лютого 2007, 22:18

Привіт!
Хтось писав: Кому цікаво - в мене все по старому. Але я переглянув думку щодо свого ігнорування.
Щодо ігнорування тебе нею чи ігнорування тобою своїх почуттів?
Хтось писав: Тепер мене починає дратувати що на мене майже не звертається увага.  Сподіваюсь, все-таки що це не тільки через мене але й через її характер (стриманий).
;D А щось для того робиш? Під лежачий камінь вода не тече. Зрештою...тут може бути причина твого захоплення і роздратування - ця її недоступність...з тими, що були перед нею, все було простіше, можливо...

Відповісти