Живемо життям з обкладинок?...

Про відверте...
Відповісти
Un.Known

Живемо життям з обкладинок?...

Повідомлення Un.Known » 24 січня 2007, 21:32

::)

Маю перед собою два цілосвітові відомі видання журналів - один чоловічий, другий жіночий... Заголовки статей на обкладинках однозначні, на чоловічому - "7 сексуальніх вправ для шаленої ночі", "У формі легко, швидко, надовго", "Виберіть собі сексі джинси і звабите її", "П"ять шляхів до її екстазу", "Будьте її найкращим коханцем" ітд. Відкриваю статтю "Дівчата в сіті", читаю "....скористайтеся нашими радами, як бути непереборним..." На обкладинці жіночого -  " Великий еротичний тест", "Як знайти того справжнього", "Будьте молодші вже!", "Доросле кохання", "Чоловік у новому упакуванні - дізнайтеся, що він хоче"  ітп.

Людські відносини, і ті самі ніжні та інтимні, розкладаються по пунктах, хочеш бути успішним - будь сексі, хочеш найбільше забави в ліжку - дивись сюди, читай тут... Не здається вам, що втрачається ореол загадковості, момент спонтанності, все відбувається по якихось сценаріях? Читаєте подібні журнали?

А я відразу признаюсь, що читаю. Тільки не жіночі, а чоловічі. Думаю, розповіді чоловіків про власні уяви допомагають більше, ніж жіночі ради жінкам (от я й проговорилась)  ;D

Аватар користувача
Лен_ТОЧКА
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 421
З нами з: 24 серпня 2005, 14:31
Контактна інформація:

Re: Живемо життям з обкладинок?...

Повідомлення Лен_ТОЧКА » 25 січня 2007, 01:20

Читаю. Правда сценаріями не користуюсь... Мені подобається така писанина  8) Але журнали я не купую, мені нету вистачає  ;) А там і чоловіче, і жіноче... Хоча згідна, читати "живу" літературу цікавіше. Чого лише вартий шелест паперу між пальчиками  ;)

Аватар користувача
Лен_ТОЧКА
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 421
З нами з: 24 серпня 2005, 14:31
Контактна інформація:

Re: Живемо життям з обкладинок?...

Повідомлення Лен_ТОЧКА » 12 липня 2010, 02:37

:-X... ;D

Відповісти