Де вони?

Про відверте...
Un.Known

Де вони?

Повідомлення Un.Known » 10 квітня 2007, 16:46

:(

Де вони, принци на білих конях, лицарі, ніжні і сильні, джентельмени і просто ті, хто не боїться  признатись в найромантичніших почуттях? Чого вони бояться?

"Мы перестали лазить в окно к любимым женщинам, перестали делать маленькие милые глупости..." - якось так сказав Іпполіт років з тридцять тому... Невже це актуально завжди? Чи просто вже цього не буде ніколи?  :(
Востаннє редагувалось 10 квітня 2007, 21:08 користувачем Un.Known, всього редагувалось 1 раз.

rzhevsky

Re: Де вони?

Повідомлення rzhevsky » 10 квітня 2007, 16:52

маєте на увазі когось конкретно?  ::)

Аватар користувача
kochanie
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: 10 квітня 2007, 13:57

Re: Де вони?

Повідомлення kochanie » 10 квітня 2007, 17:02

Ми тут :hello2:

А якщо серйозно, то так - змінились тепер відносини. Змінились тепер методи, якими мужчина добивається серця жінки. Чому? Складне питання. Можливо, або жінки тепер стали більш доступними (не кажу про всіх), або змінились все-таки самі чоловііки. Можливо, вважають, що тепер щоб завоювати серце жінки - достатньо мати трохи грошей. Хоча я цього не підтримую. Я б і зараз робив безглузді вчинки, щоб здивувати жінку і завоювати її прихильність.

Аватар користувача
leha_leha
Сенсай
Сенсай
Повідомлень: 1092
З нами з: 28 грудня 2006, 09:55
Звідки: St.-Petersburg
Контактна інформація:

Re: Де вони?

Повідомлення leha_leha » 10 квітня 2007, 17:03

Нима никаво одни кролики остались и зайцы комиссарские :-))))  ;D

Un.Known

Re: Де вони?

Повідомлення Un.Known » 10 квітня 2007, 17:17

rzhevsky писав: маєте на увазі когось конкретно?  ::)
Так і ні.... Просто бракує відчуття, що ради тебе хтось, нехай це буде раз в житті, відважився на щось безглузде, щось, що не піддається поясненню, що буду пам"ятати завжди...

rzhevsky

Re: Де вони?

Повідомлення rzhevsky » 10 квітня 2007, 18:42

Un.Known писав: "Мы перестали лазить в окно к любимым женщинам, перестали делать маленькие милые глупости..." - якось так сказав Іпполіт років з тридцять тому...
А це, часом, не герой Мягкова казав?..

Un.Known

Re: Де вони?

Повідомлення Un.Known » 10 квітня 2007, 18:47

Ні, Юрія Яковлєва.

Відповісти