Відверто про...

Про відверте...
Відповісти
Un.Known

Відверто про...

Повідомлення Un.Known » 9 листопада 2007, 01:43

Усім привіт!

Перечитувала розділ, різноманітні теми різноманітних авторів... Хтось говорить про відчуття і почуття, про свої думки досить відкрито, хтось завуальовано, а хтось приховується за анонімністю гостя. Всі ми різні.

З ким ділитесь своїм найпотаємнішим? Є у вас думки, котрі залишаєте найкраще при собі? Колись думала, що чоловікам мабуть легше, тепер свою думку змінила... Чоловіче самолюбство мало коли дозволить своєму власникові випустити пару, навіть перед найкращим другом.

Жінки... мабуть відвертіші перед подругами, якщо мають таких, справжніх.

Є у вас свого року сповідниця? Скільки до неї несете? Чи все-таки краще носити сумніви і радощі стосовно найінтимнішого в собі?

Чи може викласти їх на форумі, щоб вислухати думку багатьох, зберігаючи анонімність?

Аватар користувача
Lapochka
Аматор
Аматор
Повідомлень: 39
З нами з: 7 вересня 2007, 18:59
Контактна інформація:

Re: Відверто про...

Повідомлення Lapochka » 23 листопада 2007, 14:04

Я ділюсь своїм найпотаємнішим зі своїм чоловіком, деколи з мамою.Коли ще не була одружена, так з подругами. Але бувають і такі речі які краще лишаю сама для себе.Не кожен мусить про тебе знати все. Чим більш є людина таємніша, тим більш вона є цікавіша.
Un.Known писав: Чи може викласти їх на форумі, щоб вислухати думку багатьох, зберігаючи анонімність?
На мою думку своїм найпотаємнішим людина має ділитись зі своїми найближчими, а не з ким попало. Це я так думаю.
Усьому свій час...

Un.Known

Re: Відверто про...

Повідомлення Un.Known » 23 листопада 2007, 18:56

Lapochka писав: Чим більш є людина таємніша, тим більш вона є цікавіша.
До певної міри. Інколи таку надмірну таємність сприймають як дивакуватість.
Lapochka писав:
Un.Known писав: Чи може викласти їх на форумі, щоб вислухати думку багатьох, зберігаючи анонімність?
На мою думку своїм найпотаємнішим людина має ділитись зі своїми найближчими, а не з ким попало. Це я так думаю.
Зберігаючи анонімність... Це і є саме для того, щоб поділитись сумнівами, не прозраджуючи свою особу і оточення.

Гість

Re: Відверто про...

Повідомлення Гість » 12 липня 2010, 02:36

Поділитись можна, анонімно.Виговоришся, і на душі легше, а комусь твоя розповідь і уроком може послужити. Як кажуть,мудрі вчаться на чужих помилках. Почути мудру пораду завжди добре.

Аватар користувача
Nelbo
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 102
З нами з: 9 травня 2009, 20:00

Re: Відверто про...

Повідомлення Nelbo » 20 березня 2011, 21:20

Иногда проще анонимно выговориться на форуме, как случайному попутчику в поезде... :)

Аватар користувача
anchar
Гуру
Гуру
Повідомлень: 634
З нами з: 29 червня 2008, 11:34

Re: Відверто про...

Повідомлення anchar » 21 березня 2011, 10:17

Nelbo писав:Иногда проще анонимно выговориться на форуме, как случайному попутчику в поезде... :)
Да-а-а... як через стінку в купе перестукуватися. А вийдеш в тамбур перекурити й здогадуєшся хто то...разом цим поїздом-форумом їде.

Аватар користувача
Nelbo
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 102
З нами з: 9 травня 2009, 20:00

Re: Відверто про...

Повідомлення Nelbo » 11 травня 2011, 16:42

anchar писав: Да-а-а... як через стінку в купе перестукуватися. А вийдеш в тамбур перекурити й здогадуєшся хто то...разом цим поїздом-форумом їде.
Ни. :) Глаза в глаза, под коньячок, беседа на всю ночь... А утром каждый сошел на своей станции и забыл о случайном попутчике.


Останній раз піднімалось Anonymous на 11 травня 2011, 16:42.

Відповісти