Чому ми міняємо старе за нове

Про відверте...
Пташка

Чому ми міняємо старе за нове

Повідомлення Пташка » 11 грудня 2007, 21:39

Прочитала у статті одного відомого сексуолога, що так само як чоловіками у їхньому сексуальному житті керує інстинкт мисливця, так само і жінками керує бажання змінити щось, внести різноманітність у життя. Цитую: "Чоловік не мусить у щоденних атрибутах щось міняти. Їм переважно вистачить одна люстра на ціле життя, двері, шафи і килими не мусять вимінюватись за інші, якщо вони функціонують. Фасон сімейних трусів може залишатись незмінним десятиріччями. Так само і з дружиною - чоловіки рідко погодяться виміняти одну за іншу, якщо стара функціонує. Жінка ж прагне змін, як в побуті, так і в почуттях. Тому чоловік, котрий вважає, що одного разу сподобавшись, забезпечив собі симпатії назавжди, котрий не старається дивувати, отримує автоматично шанс, що його виміняють за "новішу модель".

Погоджуєтесь?

Гість

Re: Чому ми міняємо старе за нове

Повідомлення Гість » 12 грудня 2007, 14:31

Погоджуюсь...Це точно про мене. Мені постій потрібно щось міняти... :)

Un.Known

Re: Чому ми міняємо старе за нове

Повідомлення Un.Known » 16 травня 2008, 17:49

Ммммм... Не всі чоловіки однакові :)

Але я за жінок хотіла сказати.

Так! Жінка хоче чути, що вона все ще кохана. Хоче свіжих відчуттів і почуттів... ну, не як двадцять років тому, але принаймі, як десять. Хоче бачити коло себе лицаря, котрий робить сміливі вчинки для неї, і чоловіка, котрий закоханий як юнак до неї, що робить "смєшниє малєнькіє глупості" заради неї.

Інша річ - жінка мусить до того всього чоловіка стимулювати. Поглядом, дотиком, запахом, ніжним словом...

Inner circle, одним словом. Щоб не переривався, треба бажання обох.

Аватар користувача
Nonsens
Аматор
Аматор
Повідомлень: 24
З нами з: 26 червня 2008, 00:50

Re: Чому ми міняємо старе за нове

Повідомлення Nonsens » 29 червня 2008, 20:16

Осмелюсь оспорить заявление этого сексолога, я считаю ошибочным рассмотрение мужчин, как охотника, в данной ситуации, будет точнее расматривать его, как самца, продолжителя рода. Оправдать это это можна,как цель " в диком животном мире" наиболее сильный самец пытается оплодотворить большее колличество самок, для сохранения своего рода...
А по теме вопроса могу добавить, что смена партнера происходит из-за потери интереса в повседневной жизни,что ведет к угасанию былой страсти, а т.к. люди в своем большенстве эгоистичны, то постоянно требуется подпитка своего самолюбия на стороне...
Всегда говорят, что мужское наслождение связано с быстротой и совсем не обязательно с чувством. А женщинам приписывают сентиментальность, но в современном мире в гонках за равноправие их шансы уравниваются.
Надо не стесняться изобретать, эксперементировать и искать новые пути навстречу друг другу, а не искать их извне. >:D
А до сексу треба з гумором відноситися: не встав - посміялися, і спатоньки...

Un.Known

Re: Чому ми міняємо старе за нове

Повідомлення Un.Known » 29 червня 2008, 20:41

;D ;D

Ага, самець, самець... Тільки аби запліднити треба мати кого запліднювати, або догнати або вмовити ))) "не мытьем так катаньем" - тут і починаються шлюбні танці самця, часто не перед одною самочкою - якраз для того аби той свій продукт чинності статевих залоз розповсюдити як можна далі. А так як ми живемо все-таки в цивілізованому світі і ніхто нікого за волосся до печер не тягне, то чоловікам вистачає інколи уявних скальпів за поясів - як свідоцтва їхніх мисливських здатностей.

Аватар користувача
leha_leha
Сенсай
Сенсай
Повідомлень: 1092
З нами з: 28 грудня 2006, 09:55
Звідки: St.-Petersburg
Контактна інформація:

Re: Чому ми міняємо старе за нове

Повідомлення leha_leha » 30 червня 2008, 15:27

Только что вы прослушали лецию о самце мужчинке обыкновенном  ^-^ :D :D :D

Un.Known

Re: Чому ми міняємо старе за нове

Повідомлення Un.Known » 30 червня 2008, 15:37

От в тому й біда. Тільки припиняться шлюбні танці, відразу той самець стає таким "обикновєнним", аж кривдно. Мужики, звичайно, танцювати весь час неможливо, але підтанцьовувати час від часу можна, ні? )))

Відповісти