Жінка, розум та інше...

Про відверте...
Аватар користувача
nova
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 181
З нами з: 5 липня 2006, 00:38

Жінка, розум та інше...

Повідомлення nova » 10 червня 2011, 12:04

Юрій Русин писав:Чому сприймаєте те, що у більшості жінок нема гострого розуму як образу? У них є зато інші хороші риси: жіночість, турботливість, вірність, емоційність та ін.
Тому що розум і вірність, наприклад, не компенсують один одного навзаєм. :)

Хоча чоловікові б, можливо, вистачило, якби вона була всього лиш вірною.

Аватар користувача
Юрій Русин
Аматор
Аматор
Повідомлень: 46
З нами з: 3 червня 2011, 21:34
Звідки: м.Стрий
Контактна інформація:

Re: Жінка, розум та інше...

Повідомлення Юрій Русин » 10 червня 2011, 13:20

Тому що розум і вірність, наприклад, не компенсують один одного навзаєм. :)
Зате розум і твердість мужчини доповнює інтуіція і м'якість жінки. І не тільки доповнює, але мужчина вчиться гнучкості і алогічності жінки, бо вони також потрібні йому в житті в певних ситуаціях. А жінка вчиться приймати в собі свої власні "мужські", "ян" енергії, без прийняття яких її життя буде буксувати.

Аватар користувача
nova
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 181
З нами з: 5 липня 2006, 00:38

Re: Жінка, розум та інше...

Повідомлення nova » 10 червня 2011, 13:33

Пардон, Ви не припускаєте, що існують жінки розумні і вірні водночас? І що при тому вони ще й привабливі?

Чому мою красу мусить доповнювати розум чоловіка? В мене є і те, і інше, і ще багато чого. :)
Юрій Русин писав:А жінка вчиться приймати в собі свої власні "мужські", "ян" енергії, без прийняття яких її життя буде буксувати.

Отут мені розуму бракне. :D

Що таке "приймати в собі"?

Які такі ян енергії?

Аватар користувача
Юрій Русин
Аматор
Аматор
Повідомлень: 46
З нами з: 3 червня 2011, 21:34
Звідки: м.Стрий
Контактна інформація:

Re: Жінка, розум та інше...

Повідомлення Юрій Русин » 10 червня 2011, 18:17

Юрій Русин писав:А жінка вчиться приймати в собі свої власні "мужські", "ян" енергії, без прийняття яких її життя буде буксувати.

Отут мені розуму бракне. :D
Що таке "приймати в собі"?
Приймати у собі різні енергії чи різні частини своєї душі - це умовний термін з психології та психотерапії, включає в себе багато понятть. Якщо коротко, то одна і та ж людина буває різною. наприклад, припустимо, що у нас є спільна знайома, яку умовно назвемо "Аня". Так от, якщо є відповідальна Аня, то є і безвідповідальна Аня, якщо є ніжна Аня, то є і "стервозна" Аня і т.д. Якщо трапляється так, що ми "гриземо", вичитуємо чи критикуємо самі себе, то в той момент одна частина душі, такий собі "внутрішній критик" пресує іншу частину, як правило так звану "внутрішню дитину", яка безвідповідально запустила підготовку до сесії і т.д. (вн. дитина - теж поширене поняття в психотерапії). Ще описують такі полярно-протилежні частини душі: внутрішні "штовхач - нероба", "добра дочка" - "погана дочка", "захисник-контролер" - "внутрішня дитина" і т.д. Ці частини важко помітити в собі без спеціальних навиків усвідомлення (рос. "осознания"), які розвиваються в процесі психотерапії (чи в медитації). Ці частини тільки умовно можна назвати частинами, насправді здорова людина немає поділу особистості, але має різні прояви душі чи різні сили душі. І усі ці частини потрібні людині, бо є ситуації, коли потрібні енергії "внутрішньої дитини", в коханні, напр., чи в творчості, а протилежність ""внутрішньої дитини" - "контролер" балансує "внутрішню дитину", якщо забагато - то людина занадто "правильна" і мало спонтанності, тоді і творчості нема, і у відносинах сухість, черствість. Якщо "контролера" замало, то людина може бути безвідповідальною чи занадто дитячою (якими часто і є творчі люди) або егоїстичною. Психотерапевт чи психолог допомагає різними методами (іноді вправами чи експериментами, іноді лише пару слів вистачає) балансує ці полярні субособистості і людина стає більш цілісною, успішною, можуть покращити відносини з близькими, іноді так можна вирішити проблеми з психосоматичними захворюваннями.
То так в двох словах :)
Можете почитати "МНОЖЕСТВЕННОЕ СТРОЕНИЕ ЛИЧНОСТИ" Жикаренцева http://zhikarencev.narod.ru/Books/Book3/b3_c_18.htm
ще субособистості Ассаджіолі http://studentam.net.ua/content/view/3211/86/
і «Анти-Карнегі» Шострома:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0% ... 0%B3%D0%B8

Аватар користувача
nova
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 181
З нами з: 5 липня 2006, 00:38

Re: Жінка, розум та інше...

Повідомлення nova » 10 червня 2011, 18:37

Юрій Русин писав: Можете почитати
Ой ні, дякую.

Нема потреби, відсутні "проблеми з психосоматичними захворюваннями". :)

Чесно кажучи, якби знала, що буде така поширена відповідь, то і не питалась би. Добре, що мені не 15, і я давно не роблю самоаналізу, так і до комплексів недалеко.

А наразі є вечір п’ятниці, і ми з чоловіком п’ємо пиво у цілковитій гармонії, потім, думаю, він буде сміятись моїм коментарям до фільму і тим, що я в нього є, така, як є.

А Ви так і не відповіли на питання (це я до того, що треба повернутись до діалогу)
nova писав:Ви не припускаєте, що існують жінки розумні і вірні водночас? І що при тому вони ще й привабливі?

Аватар користувача
СВIЙ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: 23 травня 2011, 08:09

Re: Жінка, розум та інше...

Повідомлення СВIЙ » 10 червня 2011, 18:45

[quote="nova"]
Ой ні, дякую.
Нема потреби, відсутні "проблеми з психосоматичними захворюваннями".
------------------------------------------------------
А всi психічно хворі люди кажуть що вони не психи
Я працював у психіатричній лікарні там таких клієнтів тільки в нашому відділенні було чоловік 100
тільки там чоловіче відділення :-)

Аватар користувача
nova
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 181
З нами з: 5 липня 2006, 00:38

Re: Жінка, розум та інше...

Повідомлення nova » 10 червня 2011, 18:51

СВIЙ писав: А всi психічно хворі люди кажуть що вони не психи
Психосоматичні захворювання - дещо інше, ніж психічні.

Але це тут оффтоп.

Відповісти