Перше кохання

Вхід лише "до шістнадцяти" і молодшим. Старші можуть відповідати лише якщо їх про це попросили!
Un.Known

Re: Перше кохання

Повідомлення Un.Known » 17 січня 2008, 11:45

Ми, напевне, сестри  ;D
Freedom писав: Моє перше кохання було жгучім і болючим. Хворобою...Справжнім і сильним,романтичним і пристрастним.Таким,на яке приємно згадати.Моє перше кохання є,на даний час,моїм кумом ;D Глаза б мої єго нє відєлі! >:D 8)
Підписуюсь...
Freedom писав: Але,дякувати Богу,люди не закохуються лишень раз в житті ^-^
Надіюсь, люди не закохуються ТАК лише раз в житті...

вже і не памятаю

Re: Перше кохання

Повідомлення вже і не памятаю » 18 січня 2008, 09:24

Перше кохання зараз вже як сон, хоча назавжди закрбувалось в серці. Пригадуються всі моменти, нюанси я навіть можу пригадати свої почуття, та час на місці не стоїть в когось закохуєшся і дуууже на довго, а з кимось одружуєшся і теж кохаєш.

Хтось казав, що можна кохати тільки одну людину, це не правда, можна більше, головне що б місця в серці вистачало

Аватар користувача
Сашал
Старожил
Старожил
Повідомлень: 201
З нами з: 28 жовтня 2006, 16:48

Re: Перше кохання

Повідомлення Сашал » 2 серпня 2009, 23:35

перша любов... юй, це було дуже давно... ше в дитсадку, мабуть. А от кохання... аж в сімнадцять років. Пізно, але шалено=)
Дивовижність світу сього:
найпередовіші, "найкращі" люди приносили найбільше лиха. Совонарола, Робесп*єр, Маркс. Шани заслуговують люди, яких ми називаємо простими, які не будують свого життя на горі інших. (Ю.Мушкетик)

Аватар користувача
Сергій
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 180
З нами з: 12 квітня 2009, 23:44

Re: Перше кохання

Повідомлення Сергій » 3 серпня 2009, 06:14

Що таке кохання?
Захоплення - знаю.. Було таке)
А вот коханіє?)

Un.Known

Re: Перше кохання

Повідомлення Un.Known » 4 серпня 2009, 13:34

Сергій писав: Було таке)
А вот коханіє?)
Шукала в тлумачному словнику української мови і не знайшла... А Ви де таке чули?

tony

Re: Перше кохання

Повідомлення tony » 4 серпня 2009, 17:55

Un.Known писав:
Сергій писав: Було таке)
А вот коханіє?)
Шукала в тлумачному словнику української мови і не знайшла... А Ви де таке чули?
                        Кохання - це стан тимчасової втрати розуму -єйфорія  -вчас цеї хороби зовсім нормальні люди можуть зробити зовсім не нормальні кроки. Це може статись з кожним і в кожному віці -чим раніше цим перехворієш -тим легше буде  йти через життя..Але через якийсь час -коли надходять сірі будні - цей стан переходить в повне розчагування і апатію і.....Хоч бувають випадки що з першого зксперементу нічого не "дійшло в розум "і знову наступають на ті самі граблі з  тими самим результатом  і опухлизна завше в тому самому місці .Найліпші ліки від кохання це нове кохання і так до повнного виздоровлення...Дуже злих і дуже "вумних" прошу не реагувати критично -це все приймайте з смішної позициї але признатесь самі собі -що життя і література і практичне життя після  "умственного" аналізу це підтверджує....

Morfey-stry
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 50
З нами з: 4 травня 2011, 18:57

Re: Перше кохання

Повідомлення Morfey-stry » 19 травня 2011, 17:30

Дурне в голову лізе тільки за життя.Шаленіймо за життя.

Відповісти