Ура! Ура! Ура!

Вхід лише "до шістнадцяти" і молодшим. Старші можуть відповідати лише якщо їх про це попросили!
Сашал
Старожил
Старожил

Re: Ура! Ура! Ура!

Повідомлення Сашал » 6 липня 2007, 06:53

Скейтер, це ти до чого??? що ти не я???
Дивовижність світу сього:
найпередовіші, "найкращі" люди приносили найбільше лиха. Совонарола, Робесп*єр, Маркс. Шани заслуговують люди, яких ми називаємо простими, які не будують свого життя на горі інших. (Ю.Мушкетик)

Розчарована
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Розчарована » 9 липня 2007, 23:42

я розчарувалася ще у свої юні 14 років мені колись заборонила мама одного хлопця на нього дивитися,  всяка фігня, довго говорити і багато хто не зрозумє, потім просто закохуючись сильно я розуміла що ця любов не для того хлопця, бо вони мені просто не підходили, так як я постійно розчаровувалася і страждала......тож тепер так подумати я задоволена иттям але минувший бль у мене в серці назавжди!!

Сашал
Старожил
Старожил

Повідомлення Сашал » 10 липня 2007, 06:05

Знаєш,Розчарована...14 років - це якраз той вік, в якому ми починаємо дорослішати... починаються різні проблеми (які здебільшого ми собі на голову і знаходимо)... і здебільшого це питання типу:"Ну чому неможна? Ну чого я? Який світ несправедливий..."... та з часом усвідомлюєш що тоді ти була дуже неправа... а через місяць будеш думати ще інакше... бо ми такі...знаєш як називають наше покоління? Кришталеві діти...символічно)))..так що я тебе прекрасно розумію)))
найпередовіші, "найкращі" люди приносили найбільше лиха. Совонарола, Робесп*єр, Маркс. Шани заслуговують люди, яких ми називаємо простими, які не будують свого життя на горі інших. (Ю.Мушкетик)

tonyst

Повідомлення tonyst » 10 липня 2007, 20:26

Розчарована писав: я розчарувалася ще у свої юні 14 років мені колись заборонила мама одного хлопця на нього дивитися,  всяка фігня, довго говорити і багато хто не зрозумє, потім просто закохуючись сильно я розуміла що ця любов не для того хлопця, бо вони мені просто не підходили, так як я постійно розчаровувалася і страждала......тож тепер так подумати я задоволена иттям але минувший бль у мене в серці назавжди!!
  Я собі виробив таку тактику - як появлялась якась інтересна особа то я вишуковував в ній всі які можливі "негативи" а (не взносив до рангу святих і )через якийсь час коли" воно" не підходило і наступало розчарування ми обидвоє зоставались друзями - без страждань.І також зауважив що після цього появилось більше "хентних" до дружби і не тільки .Люди правду кажуть-" будь проще и люди сами к тебе ротянутся".А кохання - це пяти хвилин справа .потім починаються сірі" будни"-які не кожна пара витримує довго- це тобі може любий "гуру" на нашому форумі підтвердити-всі через це перейшли.Так що не тримай минувші болі в серці -"толи ище будет" тобі ще жити і жити -а переходи в категорію песемістів і зміняй свій нік на це..

Розчарована
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Розчарована » 10 липня 2007, 22:53

якби я написала пову історію того періоду у 14 років - люди би за голову взялися...таки багато чого неприємного сталося зі мною у цьому житті!

Сашал
Старожил
Старожил

Повідомлення Сашал » 16 липня 2007, 05:58

в кожного в житті було багато проблем...але треба сказати собі, що ти сильна....і залишити це в категорії минулих спогадів...

FUTURIUS
Новачок
Новачок

Повідомлення FUTURIUS » 25 липня 2007, 10:15

Вс1м прив1т я з Хмельницького ,але буду в Стрию усе л1то та на жаль я тут н1кого не знаю 1 мен1 вже надоїло сид1ти ц1лий день за компютером(. Хочу познайомитись з ц1кавими людьми).

Відповісти