Мода

Вхід лише "до шістнадцяти" і молодшим. Старші можуть відповідати лише якщо їх про це попросили!
Аватар користувача
Сашал
Старожил
Старожил
Повідомлень: 201
З нами з: 28 жовтня 2006, 16:48

Re: Мода

Повідомлення Сашал » 9 липня 2007, 06:16

Розчарована писав: ти ж мала бачити як я виглядаю в тому....
в спідниці і на каблуках??? бачила... звісно) я тепер трохи змінила думку...) просто дівчина має залишатись дівчиною...))) з косметикою, кофтинками і хоча б зрідка з спідницями і "шпильками")
Востаннє редагувалось 9 липня 2007, 06:18 користувачем Сашал, всього редагувалось 1 раз.
Дивовижність світу сього:
найпередовіші, "найкращі" люди приносили найбільше лиха. Совонарола, Робесп*єр, Маркс. Шани заслуговують люди, яких ми називаємо простими, які не будують свого життя на горі інших. (Ю.Мушкетик)

Аватар користувача
VicTOR
Аматор
Аматор
Повідомлень: 39
З нами з: 18 травня 2007, 21:42

Re: Мода

Повідомлення VicTOR » 9 липня 2007, 13:36

А мені вопше всеодно хто шо вдіває! Я вдягаюсь як мені подобається! А Тато мій каже шо у Чехії вопше нема такого як  у нас! ходи хоть обернутию в мішки! Головне щоб чисто було! :P

Аватар користувача
Romitto
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 170
З нами з: 12 червня 2007, 14:46
Звідки: Стрий

Re: Мода

Повідомлення Romitto » 9 липня 2007, 16:22

Вдягаюсь як вся сучасна молодь!
Звичайно не як гопніки, металісти і т.п.
Була б задниця, а пригоди самі знайдуться.

Аватар користувача
Сашал
Старожил
Старожил
Повідомлень: 201
З нами з: 28 жовтня 2006, 16:48

Re: Мода

Повідомлення Сашал » 9 липня 2007, 23:02

Romitto писав:
Звичайно не як гопніки, металісти і т.п.
а ти їх ставиш на один рівень???
Дивовижність світу сього:
найпередовіші, "найкращі" люди приносили найбільше лиха. Совонарола, Робесп*єр, Маркс. Шани заслуговують люди, яких ми називаємо простими, які не будують свого життя на горі інших. (Ю.Мушкетик)

Аватар користувача
Romitto
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 170
З нами з: 12 червня 2007, 14:46
Звідки: Стрий

Re: Мода

Повідомлення Romitto » 10 липня 2007, 00:00

Ні, мені просто стилі не подобаються! Звичайно, що це небо і земля!
Була б задниця, а пригоди самі знайдуться.

Аватар користувача
LEGO
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 109
З нами з: 5 липня 2007, 15:49

Re: Мода

Повідомлення LEGO » 10 липня 2007, 01:47

Дивна штука та мода,  кожен тижденъ в неї останній писк, а вмерти ніяк не може :) . А взагалі люблю білі касовки, джинси, приколъні сорочки (вілъний стилъ)

Аватар користувача
Сашал
Старожил
Старожил
Повідомлень: 201
З нами з: 28 жовтня 2006, 16:48

Re: Мода

Повідомлення Сашал » 10 липня 2007, 06:12

мода... знаєте,часом - це фігня повна... от була до тепер мода на дівчат з 90-60-90... це приводило до чогось хорошого? звісно ж ні... а все чому? бо якийсь дядько 60 років (точно не знаю) назад придумав такі стандарти...бо йому подобались худі дівчата ... про одяг дуууже часто можна сказати щось подібне....комусь в 5 годині ранку після перепою зайшло щось у голову,а ми...ми ж ганяємось за модою...ми і страждаємо....в принципі в Стрию рідко хто настільки фанатичний... і це до кращого...так,я згадна що треба слідкувати за новинками моди,купляти щось нове...але ходити виклюно в тому, в чому тобі зручно і гарно(навіть нехай це буде 5-річна кофтинка,що не зносилась)...
Дивовижність світу сього:
найпередовіші, "найкращі" люди приносили найбільше лиха. Совонарола, Робесп*єр, Маркс. Шани заслуговують люди, яких ми називаємо простими, які не будують свого життя на горі інших. (Ю.Мушкетик)

Відповісти