Мода

Вхід лише "до шістнадцяти" і молодшим. Старші можуть відповідати лише якщо їх про це попросили!
Сашал
Старожил
Старожил

Re: Мода

Повідомлення Сашал » 28 березня 2007, 16:16

Львівяночка писав: в нашій мові "любимих" немає, тим паче "в літі". (я це так, до слова)
а тобі не спадало на думку, що тут (на форумі) люди спілкуються...чи висловлюють думки...а не стараються показати, що він краще знає мову і взагалі КРАЩИЙ?ні?
Дивовижність світу сього:
найпередовіші, "найкращі" люди приносили найбільше лиха. Совонарола, Робесп*єр, Маркс. Шани заслуговують люди, яких ми називаємо простими, які не будують свого життя на горі інших. (Ю.Мушкетик)

[email protected]
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення [email protected] » 10 квітня 2007, 19:37

Львів"яночка і не хотіла вчити тебе українському правопису! Просто потрібно писати коректно! ::) ::) ::)

Сашал
Старожил
Старожил

Повідомлення Сашал » 11 квітня 2007, 03:27

[email protected] писав: Львів"яночка і не хотіла вчити тебе українському правопису! Просто потрібно писати коректно! ::) ::) ::)
Дуже дякую за підтримку.. ::). а в тебе вже нет запрацював?
найпередовіші, "найкращі" люди приносили найбільше лиха. Совонарола, Робесп*єр, Маркс. Шани заслуговують люди, яких ми називаємо простими, які не будують свого життя на горі інших. (Ю.Мушкетик)

[email protected]
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Повідомлення [email protected] » 18 квітня 2007, 19:52

Та він вже мене .....! А який в тебе? Від УКРТЕЛ? В мене БЕЗПАРОЛЬНИЙ але щось погано робить!

Розчарована
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Розчарована » 20 квітня 2007, 20:52

ну я щодо теми, то я дуже люблю короткі спідниці...
але так то я люблю вдягатися по-спортивному..я дуже люблю червоний колір, ну і білий.....а якщо вдягати кофточки то можна ще і чорний...

Сашал
Старожил
Старожил

Повідомлення Сашал » 21 квітня 2007, 03:06

а вмене антипатія до спідниць і каблуків... ще й міні і шпильки... хоча і таке треба в "арсеналі" мати :P

Розчарована
Тутешній
Тутешній

Повідомлення Розчарована » 18 червня 2007, 12:30

ти ж мала бачити як я виглядаю в тому....

Відповісти