Про серйозне....

Вхід лише "до шістнадцяти" і молодшим. Старші можуть відповідати лише якщо їх про це попросили!
Аватар користувача
shumik
Небожителі
Небожителі
Повідомлень: 1519
З нами з: 15 червня 2004, 09:22
Звідки: м. Стрий - Lipník nad Bečvou, ČR
Контактна інформація:

Про серйозне....

Повідомлення shumik » 27 грудня 2006, 17:44

Прошу вибачення у Модератора, що "вліз" :) Але хотілося поцікавитись у молоді....
От читаю я тут: люблю те, подобається інше.... Гарно. Але зараз деякі із вас стоять на порозі так би мовити переходу з життя дитячого до життя серйозного. Чи задумуєтесь ви про це, чи визначились в житті ким хочете бути, як ви хочете приносити користь людству? Чи поки вам вистачає того, що зараз є?
Востаннє редагувалось 27 грудня 2006, 17:45 користувачем shumik, всього редагувалось 1 раз.
Зображення


Зображення

Аватар користувача
нестор
Гуру
Гуру
Повідомлень: 570
З нами з: 26 січня 2006, 00:34
Звідки: Стрий
Контактна інформація:

Re: Про серйозне....

Повідомлення нестор » 8 січня 2007, 22:05

Найгірше-прожити життя так,щоб по смерті твоє iм'я залишилося лише на твоєму надгробку.
"Продай одяг свій і купи меч"
Ісус із Назарету, (Євенгеліє від Луки, 22.36)

Аватар користувача
Sk@ter
Старожил
Старожил
Повідомлень: 245
З нами з: 23 лютого 2005, 18:34
Звідки: Стрий
Контактна інформація:

Re: Про серйозне....

Повідомлення Sk@ter » 13 березня 2007, 13:25

4 "Старше покоління" ::)

Якби у вас була можливість повернути час, ви б повернулися назад в дитинство ??? Чи залишилиб все так як є зараз ???

Аватар користувача
Freedom
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 481
З нами з: 24 травня 2006, 16:57
Контактна інформація:

Re: Про серйозне....

Повідомлення Freedom » 13 березня 2007, 13:37

Якщо маєш на увазі повернутись щоб виправити деякі життєві помилки,тоді повертатись не хочу.Не хотіла би ризикувати,що зробила би інші,але ще гірші ::)Але повернутись,щоб пригадати деякі чудові та забуті моменти,просто так,"на прогулянку",дуже би хотілось  :D
За свої думки ніхто не може бути покараним.

Un.Known

Re: Про серйозне....

Повідомлення Un.Known » 13 березня 2007, 13:39

::)

В дитинство... так, звичайно, в канікули, коли мені було так років 15,  щоб прожити ще раз ті безтурботні дні...

А потім би повернулась назад, в сучасність, коли людина розуміє, що справжнє життя є, коли можеш собі дозволити все, нікого не питаючись, пізнати справжні радощі, справжню забаву, справжні почуття ітд... але все відносно, правда ж? В 15 це також все справжнє, тільки ви ще не знаєте різниці  :)

Аватар користувача
Sk@ter
Старожил
Старожил
Повідомлень: 245
З нами з: 23 лютого 2005, 18:34
Звідки: Стрий
Контактна інформація:

Re: Про серйозне....

Повідомлення Sk@ter » 13 березня 2007, 13:51

А вчому власне та різниця ??? Не треба питати батьків дозволу ???

Гість

Re: Про серйозне....

Повідомлення Гість » 13 березня 2007, 14:37

Завжди так цікаво спостерігати, як "старики" навчають "молодих", про те як треба жити і т.п....  :D  ^-^

p.s. не мав на увазі когось образити

Відповісти