Чи потрібен репетитор?

Вхід лише "до шістнадцяти" і молодшим. Старші можуть відповідати лише якщо їх про це попросили!
dandi
Новачок
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: 24 березня 2009, 14:25

Чи потрібен репетитор?

Повідомлення dandi » 8 серпня 2009, 20:41

Я ось що думаю якщо ти вчишся по новій програмі та незнаєш що тебе чекає в майбутньому на тестах в 9-класі !Хоча ніхто незнає що і які тести будуть в новій програмі так ж унас країна чи потрібен репетитор який вчить тебе того що можей напотрібно вони самі кажуть що незнають АЛЕ ГРОШІ ДРУТЬ І ЗАПЕВНЯЮТЬ БАТЬКІВ ЩО ВСЕ ПІДКОНТРОЛЕМ і дитину слухити вже ніхто не стане! ??? З 1 вересня книжк нових нема таяк все це наша країна !Поможіть!

Аватар користувача
figotka
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 54
З нами з: 14 листопада 2006, 00:42

Re: Чи потрібен репетитор?

Повідомлення figotka » 8 серпня 2009, 21:16

Репетитор потрібен у кожному випадку якщо хочеш знати більше. Але вибирати потрібно не по тому що обіцяє, а по тому, які результати в його бувших учнів.
Fide, sed cuifidas, vide.

dandi
Новачок
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: 24 березня 2009, 14:25

Re: Чи потрібен репетитор?

Повідомлення dandi » 9 серпня 2009, 07:33

Це цілком правильно!але коли зараз нова рограма і тепер оцей 9-клас йде поній що ніхто нейшов нові книжки нові завдання а наприклад завдання такі що теорему ми ще не  вчили по ній завдання є !Дурдом поможіть бо я перший йду з своїми однкласниками по цій програмі! :'(

Аватар користувача
Alloy_the_Guardian
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 83
З нами з: 19 жовтня 2005, 21:20
Звідки: Ближнє Завокзалля

Re: Чи потрібен репетитор?

Повідомлення Alloy_the_Guardian » 9 серпня 2009, 21:34

Вставлю своїх 5 коп. Тут правильно написали, репутація репетитора визначається суто успішністю тих, кого він навчав. Репетитор - штука корисна, хоча як на кого попадеш. Колись сам ходив на математику і фізику, на кожен предмет був окремий репетитор. Пройшов рік - математику знав на зубок, все самостійно поздавав, поступив в універ і т.д. А фізику як не знав, так не знаю по сей день... :-[
До речі, на рахунок літератури, то напевно з нею зараз проблем нема: гугл в поміч, руту якусь - і вперед.;)
Зображення
Another tune bursting forth from the passion that glides in my veins - can you feel it? A speaking portrait's in front of me, do you acknowledge yourself? -  who painted you?
 (c) "Elvenking"
Зображення  Зображення  Зображення

dandi
Новачок
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: 24 березня 2009, 14:25

Re: Чи потрібен репетитор?

Повідомлення dandi » 10 серпня 2009, 20:05

так були часи але зараз наші чиновники ввели незалежне тому навіть розумний може розгубитися та здати на незадовільно тому я говорю ще раз батьки подумайте коли даєте до репетитора який й сам незає чому вчити а говорить все супер а це не так! :'( поможіть з відповіддю?

Аватар користувача
Alloy_the_Guardian
Тутешній
Тутешній
Повідомлень: 83
З нами з: 19 жовтня 2005, 21:20
Звідки: Ближнє Завокзалля

Re: Чи потрібен репетитор?

Повідомлення Alloy_the_Guardian » 10 серпня 2009, 20:19

може я щось пропустив, не зовсім розумію в чому саме тре допомогти ::)
Зображення
Another tune bursting forth from the passion that glides in my veins - can you feel it? A speaking portrait's in front of me, do you acknowledge yourself? -  who painted you?
 (c) "Elvenking"
Зображення  Зображення  Зображення

dandi
Новачок
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: 24 березня 2009, 14:25

Re: Чи потрібен репетитор?

Повідомлення dandi » 11 серпня 2009, 07:35

ПОТРІБНО допомогти людині визначитися та кому теж важлива ця проблема  помогти!

Відповісти