Коли, куди і за чим?

Де, як, нащо... :)
Un.Known

Коли, куди і за чим?

Повідомлення Un.Known » 21 вересня 2008, 22:12

Яка пора року для відпустки вам здається найбільш вдалою?

Куди б ви поїхали - наприклад, у Європі?

Що для вас відпочинок - активний туризм (вело, мото, човни, лижі ітд), валяння на пляжі, коктелі з дискотеками, чи походи по архітектурно-історичних пам"ятниках?  Чи ще щось?

Lara!
Старожил
Старожил
Контактна інформація:

Re: Коли, куди і за чим?

Повідомлення Lara! » 22 вересня 2008, 16:57

Мені не вибирати. У мене відпустка влітку, проте, кожної пори року маємо канікули і при великій потребі можна кудись змитися на цей період. Тому страшенно подобається, коли чоловік відпустку ділить навпіл. Половинку бере влітку для валяння на пляжі, а половину восени чи взимку.
А відпочивати люблю дуже по-різному. Все залежить від настрою і пори року. І у горах люблю, і на морі, ну а архітектурно-історичні пам'ятки - то пристрасть з ранньої юності, навіть з дитинства.
У Європі хочу ... Ой, так багато хочу. Давня і заповітна мрія - то Париж. Ще дуже у Прагу і Будапешт хочу. А от останні 2 тижні марю Санкт-Петербургом. Це місто мене ще у років 14 зачарувало, тоді ще Ленінградом було. І щось от тепер страшенно потягло знову побачити ту красу. Дуже цікаво, чи то таке враження було юне, чи й зараз буде стільки зачарування. Тільки от в світлі того, що з 2-річною дитиною особливо не поподорожуєш по музеях і т.п., Санкт-Петербург також наразі підпадає під категорію "мрія". :)
А от щодо коктейлів з дискотеками, то це тільки при гарній компанії, тобто не самі коктейлі з танцюльками цінні, а оточення для того всього.
Востаннє редагувалось 22 вересня 2008, 17:08 користувачем Lara!, всього редагувалось 1 раз.

Grek-andrian

Повідомлення Grek-andrian » 20 жовтня 2008, 22:26

Оскільки полюбляю активний вид туризму, то з власного досвіду можу сказати, що весна та осінь краще підходять під такий вид відпочинку, ніж спекотне літо.
 Куди б хотів поїхати??? В списку наступних моїх мандрів я вже бачу: Прибалтійські країни, Угорщина, Чехія та Австрія - то класика, ну і в Грузію добре було б махнути.
 Про мої здійснені мандрівки читайте тут: http://gorodok.lviv.ua/index.php?option ... &topic=5.0

Мирона

Повідомлення Мирона » 20 серпня 2017, 16:34

Летнего отпуска у меня не было, но по вечерам выбирались вкусно покушать в http://www.cafegarden.ru/

Vendi

Повідомлення Vendi » 12 вересня 2017, 11:22

Тоже в Тайланд хочу. В прошлом году ездили отдыхать на моря на Мальдывы. Муж успел выхватить хорошую путевку со скидкой, в этом году посматриваем сколько будет стоить [url=http://el-voyage.com.ua/tury-na-maldivskie-ostrova/]отдых на мальдивах с детьми[/url], цены конечно не радует но раз в пару лет себе можно позволить такое удовольствие

alina75

Повідомлення alina75 » 20 жовтня 2017, 08:13

куда можно поехать на охоту и что с собой брать?

Відповісти