Рибальство. Рибні місця ;)

Де, як, нащо... :)
уууу

Re: Рибальство. Рибні місця ;)

Повідомлення уууу » 21 березня 2010, 11:42

хочу ще розвідати що робиться на ставках в с.Лотатники!!минулого року вроді було 15гр.за день!буде тепліше сяду на бурчика тай поїду подивлюсь! :?

уууу

Повідомлення уууу » 28 березня 2010, 14:52

ну де ті рибаки???через два тижні планую їхати десь на карпа-тільки треба ще прикупити бойлів в мисливському на площі!!! ;)

VasMT
Старожил
Старожил

Повідомлення VasMT » 29 березня 2010, 19:49

уууу писав:про нежухівські ставки я взнав запізно(вже було холодно і через два тижні впав сніг)дуже хочу туди поїхати!!!а Ви там були??якщо були то які були результати???на що там бере карп???чи вартує пробувати ловити карпа на бойли???
Вибачаюсь за довге мовчання...
Був майже всю минулу осінь... Дуже зарослий ставок. Пробиті вікна вздовж одного берега, від лісу... Закидати приходиться у вікна. Найкраще місце біля зливу. Але його, місце, треба вхопити... Ловили на "супутник", звичайні кормушки з фідером, спінінг з "коромислом"... Приманка: кукурудза, горох варений, опариш, та й зрештою, на все що було... Два коропця дістав. Один 2 кг, один кільовик... А скачуть КОНІ! Їм там є що їсти, тому він і не дуже хоче... Хоча, я казав, що минулий рік був дужжже поганий для рибалки...
Ціна квитка на шоу - 20 рубасів :)

уууу

Повідомлення уууу » 16 квітня 2010, 18:39

а на скільки патиків можна ловити??? :?

уууу

Повідомлення уууу » 16 квітня 2010, 18:43

думаю поїхати в Моршин але не знаю що робити-знайомі кажуть що озеро осінню спускали?!?!!може хтось щось знає???

VasMT
Старожил
Старожил

Повідомлення VasMT » 18 квітня 2010, 11:37

уууу писав:а на скільки патиків можна ловити??? :?
Двадцять - за місце і одну вудочку. За кожну зверху п"ятка. Але там ы одною замахаэшся цілити в діри. Хіба як сісти на дамбі де злив... Але туди треба встигнути.

уууу

Повідомлення уууу » 18 квітня 2010, 18:14

був сьогодні в моршині-рибаків на озері чоловік 30!! :o з 8.00 до 16.00 ніодної покльовки!дехто по пару карасиків зловив на поплавочну!!!рівень води приблизно на 30см.більший від того який має бути :evil: більше в неділю туди не поїду

Відповісти