Музика

Поезія, проза, кіно, музика, живопис... ... ...
Аватар користувача
unresponsible
Аматор
Аматор
Повідомлень: 29
З нами з: 5 липня 2006, 02:04

Re: Музика

Повідомлення unresponsible » 12 квітня 2007, 17:39

"Але з Death´oм ви точно не поб"єтесь, читаючи його пости і згадуючи твої вироки (щодо космополітизму особливо, хе) - ви ніби в одній колисці росли." - та, є трохи.

Unknown, я не тебе мав на увазі, про твою обізнаність ніхто не сперечається, але на діток теж не можна наїжати, ми ж бо живемо і виховуємся в інших умовах. ваші ідеали, кумири і сленг нам не завжди відомі, але не потрібно робити з цього наш недолік, бо нічого крім ескалації конфлікту в даному випадку не світить.

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Музика

Повідомлення гАдміністратор » 13 квітня 2007, 14:26

Вибачте, я видалив все що було поза темою.

Аватар користувача
Carlos
Гуру
Гуру
Повідомлень: 644
З нами з: 3 березня 2005, 15:50
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Carlos » 13 квітня 2007, 14:48

Достали зі своїм гамнороком і червоними галстуками ! ! !  >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Певною мірою демонструєте свою обмеженість і зацикленість на одному виконавці.
Є ж багато цікавих, легендарних і всесвітньо відомих груп і виконавців.
Beatles, Dire Straits, MARK KNOPFLER, Eric Clapton
- таку музику я можу слухати, і вона ніколи не набридне.
!!! та послухайте A.Bocelli "Time to Say Godbye" - це щось надзвичайне.
маю в оригіналі, але колись випадково почув на українській мові- просто надзвичайно, але нажаль не знайшов на українській.
Вчіться вибирати найкраще і будьте гідними себе!
SI VIS PACEM, PARA BELLUM

Un.Known

Re: Музика

Повідомлення Un.Known » 13 квітня 2007, 16:39

:(

Експресс-роздуми... Після котрих мене видалять або забанять, бо я, злюка, давно такою злою не була.

Повіситись ми не повісимось хоча б назло таким шаленцям... Щоб повіситись на галстуках, потрібно б було відновити їх виробництво - дуже вже багато таких, що народились в СССР.

Золотуха - не знаю, хто такий (така)... Нахтігаль - ну дууууже вже українська назва...

Володя Бебешко виїхав не тому, що не було з ким грати, але також тому, що не було для кого...

А від таких, як Death Україна зазнає більше шкоди, ніж користі (та й музика, швидше всього, також)

Аватар користувача
Death
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 171
З нами з: 19 березня 2007, 01:45
Звідки: Куди занесе
Контактна інформація:

Re: Музика

Повідомлення Death » 13 квітня 2007, 22:03

Ну якщо ти точно та конкретно можеш судити про людину, і не знаєш її місце в суспільствіто звичайносудіть про неї, хоча одиниці мене знають на цьому сайті, і ті знають що я роблю.
Музика? Я творю музику і буду творити!!! Правда ти не знаєш яких стилів і напрямів, тому помовчи якщо не знаєш!!! Бо вона є дуже різноманітна...
Україна це ми!!!

Un.Known

Re: Музика

Повідомлення Un.Known » 14 квітня 2007, 02:31

::)

Дивно, що людина, котра має як підпис "Україна - це ми!!!" найчастіше вживає займенник я. І пости її мають підтекст "Слава мені!". А ти от покажи, що ти створив, побудував, добився - ми оцінимо, і капелюха знімемо, якщо це буде того варте.

А на рахунок помовчати - а чого б це, раптом? Ми сюди мовчати прийшли?

Закрито