Просто афіша ...

Анонси культурних і некультурних подій в Стрию
Аватар користувача
sta viator
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 383
З нами з: 2 березня 2011, 14:24

Просто афіша ...

Повідомлення sta viator » 15 жовтня 2014, 13:10

... В серпні цього року в костелі відбувся чудовий концерт органної музики . Окрім одинокої афіші в місті більше про це інформації не було ...
... Заповідалося , що такі концерти будуть проводитись щомісяця ... сайт мовчить ...Хто знає ? Був ще концерт в костелі ? А вже жовтень ... Чи буде ще ?..
... Минулого тижня в Стрию був Андрій Содомора ... Хто про це знав ?...
Мовчить і стрийський сайт , і паралельний "Ми стрияни" . Так , наче ніяких культурних подій в місті не відбувається ... :( ( Прошу мене поправити , якщо інформація подавалась , але я був неуважним ... )

Аватар користувача
гАдміністратор
Головний модератор
Головний модератор
Повідомлень: 964
З нами з: 24 січня 2005, 17:21

Re: Просто афіша ...

Повідомлення гАдміністратор » 15 жовтня 2014, 16:48

Не бачив анонсів...

А Вам було відомо про ці події?

sta _viator

Re: Просто афіша ...

Повідомлення sta _viator » 15 жовтня 2014, 17:40

На серпневому концерті я був , бо мені зателефонували знайомі . Чи був обіцяний у вересні - не знаю і донині . Про жовтень - теж . Про Андрія Содомору довідався вже після факту з газети Гомін Волі ...


sta _viator

Re: Просто афіша ...

Повідомлення sta _viator » 15 жовтня 2014, 21:01

А Ви були на зустрічі з Содоморою ?..


Аватар користувача
sta viator
Ветеран
Ветеран
Повідомлень: 383
З нами з: 2 березня 2011, 14:24

Re: Просто афіша ...

Повідомлення sta viator » 23 жовтня 2014, 19:42

... А 28 жовтня , коли місто нарешті опам"ятається від екзіт ... та подібних їм "полів" ... Згадаймо , що нині - 100-річчя від дня народження ПАНІ ОЛЬГИ ЗАЯЦЬ ... Незалежно від політичних вподобань залишмося СТРИЯНАМИ і ПАМ№ЯТАЙМО ,,, P.S. Та де ж тут у вас нарешті квіти у ваших з дозволу сказати "смайликах"...

Відповісти